مشترکان ایرانسل از این پس می‌توانند به صورت رایگان ویدیوهای فیلمیو را دانلود کنند

مشترکان ایرانسل از این پس می‌توانند به صورت رایگان ویدیوهای فیلمیو را دانلود کنند

مشترکین اپراتور ایرانسل، از امروز قادر خواهند بود تا به صورت رایگان به دانلود و تماشای فیلم‌ها و سریال‌های موجود بر روی وب‌سایت فیلمیو بپردازند. بر اساس خبری که دقایقی قبل بر روی وب‌سایت رسمی ایرانسل قرار گرفت، ترافیک دیتای مشترکین این اپراتور برای دریافت و مشاهده‌ی محتوای ویدیویی از وب‌سایت فروشگاه محصولات صوتی و تصویری سینمای خانگی فیلمیو ، به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

بر این اساس، روابط عمومی ایرانسل گزارش داده است که مشترکین سرویس اینترنت همراه و اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) این اپراتور، از این پس قادر خواهند بود تا با عضویت در وب‌سایت فیلمیو ، تمامی محتوای ویدیویی موجود بر روی آن را با ترافیک رایگان، دانلود و تماشا نمایند. ایرانسلی‌ها تنها لازم است که روزانه مبلغ 300 تومان را برای حق عضویت در این وب‌سایت پرداخت کنند و سپس با ترافیک دیتای رایگان، به شکل نامحدود، فایل‌های ویدیویی مورد علاقه‌شان را دریافت و مشاهده نمایند.

اپراتور ایرانسل، هدف از ارائه‌ی خدمت مذکور را تسهیل دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات فاخر فرهنگی و هنری در کنار فراهم آوردن زمینه‌ی گسترش فعالیت تولیدکنندگان محتوا و فعالان این عرصه، عنوان کرده است. این اپراتور از گذشته امکان بهره‌مندی از سرویس‌های نسل 3، 4 و 4.5 اینترنت همراه را برای کاربران خود به ارمغان آورده است و اخیراً فناوری شبکه‌ی اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را جایگزین نسل قدیمی‌تر این تکنولوژی، یعنی وایمکس (WiMAX)، کرده بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید