تغییرات بزرگی در راه فروشگاه ویندوز برای توسعه دهندگان و کاربران ویندوز ۱۰ است

با توسعه ویندوز ۱۰ فروشگاه ویندوز نیز تغییرات قابل توجهی داشته است و به سمتی می رود که  ماهیت چند پلتفرمی  را حفظ کرده و تکامل بیشتری برای  توسعه دهندگان و کاربران گرد آورد

مدل کسب کار ویندوز استور جدید، امکانات بیشتر و جدیدی برای مدارس و صاحبان کسب و کار فراهم می کند .مایکروسافت در کنفراسن بیلد  تلاش کرد که نظر توسعه دهندگان را برای توسعه  اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ جلب نماید.

 

به طور کلی فروشگاه ویندوز در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است،آمار این فروشگاه به ۵۸  درصد فروش بیشتر اپلیکیشن ها، ۸۵ درصد افزایش کاربران، ۴۶ درصد افزایش توسعه دهندگان(  در جل حاظر ۷۴۴,۰۰۰ نفر در حال توسعه ویندوز استور می باشند ) و ۵۱ درصد افزایش کاربران اشاره می کند ، ۶۴۰۰۰۰  اپلیکیشن در اکوسیستم ویندوز وجود دارد  و ۵۰ هزار کاربر فعال اکس باکس در آن ثبت نام کرده اند.در این آمار جزئیات بیشتری از چگونگی طبقه بندی توسعه دهندگان و کاربران  وجود ندارد ،اما هیچ شکی نیست که این آمار در طول زمان با رشد این فروشگاه به دست امده است.

store
store

در فروشگاه جدید ویندوز تمرکز بیشتر بر روی توسعه‌ی اپلیکیشن‌هایی است که در تمامی دستگاه‌ها قابل اجرا بوده و در تمامی زبان‌های برنامه‌نویسی از جمله دات‌نت و WIN32 قابل توسعه باشند، حتی اپلیکیشن‌های آی‌او‌اس و اندروید نیز به زودی در سیستم عامل ویندوز ۱۰ قابل اجرا خواهند بود. کل فرآیند توسعه به طور قابل توجهی با تغییرات جدید از جمله ثبت‌نام ساده، تجزیه و تحلیل بهتر، ثبت‌نام مالیاتی ساده و یک مجموعه‌ای از سیاست‌های صدور گواهینامه برای اپلیکیشن‌ها ساده شده است.

پیش از این کسب درآمد از طریق این فروشگاه پوشیده بود، آگهی‌های تبلیغاتی از این پس در اپلیکیشن‌های ایکس‌باکس و حتی هولولنز نیز قرار خواهند گرفت که به معنای واقعی، تبلیغات بر روی صورت شما چا خوش خواهند کرد!

ویندوز استور در حال تحول بوده و تغیرات قابل توجهی داشته است؛ جزئیات و اطلاعات بیشتری در خصوص این فروشگاه همزمان با عرضه رسمی ویندوز ۱۰ به اطلاع خواهد رسید.

کدام ویژگی شمار ا هیجان زده کرده است؟

منبع:Winbeta

 

1 دیدگاه

Comments are closed.