روزشماری برای E3 – آیا از Fallout 4 و Doom 4 رونمایی خواهد شد؟

E3 (مخفف عبارت Electronic Entertainment Expo) بزرگترین همایش مرتبط با صنعت بازیهای رایانه ای می باشد که همه ساله در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود.

هر سال با نزدیک شدن به موعد برگزاری همایش (معمولا خرداد ماه) شایعات مختلفی پیرامون شرکت های حاضر در این کنفرانس و بازیهایی که از آنها رونمایی خواهند کرد شکل می گیرد.

البته این که این صحبت ها تا چه حد واقعی است زیاد مهم نیست چون همواره گیمر ها عاشق این شایعات هستند!

امسال نیز این حرف و حدیث ها از هم اینک به راه افتاده و بیشتر آنها حول بازیهای محبوب و مطرحی مانند Fallout 4 و Doom 4 و Shenmue 3 می باشد.

در انجمن های اینترنتی مرتبط با بازیهای ویدیویی صحبت از اعلام تاریخ انتشار تعدادی از بازیهای معروف در E3 امسال به میان آمده که شناخته شده ترین آنها Doom 4 میاشد که علاقه مندان زیادی حتی در داخل کشورمان منتظر آن هستند. همچنین این طور که به گوش می رسد شرکت مطرح Bethesda نیز برنامه ای چند ساعته در این نمایشگاه خواهد داشت و علاوه بر رونمایی از Doom 4 ، علاقه مندان امیدوارند ساخت ادامه بازی محبوب Dishonoured نیز تائید شود.

شایعات دیگری نیز پیرامون بازی Shenmue 3 شکل گفته و گفته می شود شرکت سازنده این عنوان یعنی سگا در حال کار بر روی بازیهای انحصاری برای کنسول PS4 می باشد.

همچنین احتمال اعلام انتشار بازی فوق محبوب Skyrim برای کنسول های Xbox One و PS4 وجود دارد.

با این حال همه این حرف و حدیث ها در حد شایعه بوده و هنوز هیچ مرجع رسمی ای آنها را تایید نکرده ،پس باید تا زمان شروع نمایشگاه منتظر ماند و دید ،آیا طرفداران پر و پا قرص این بازیها به آرزوی خود خواهند رسید یا نه؟

autoomobile