زمان آغاز فروش مچ‌بند سلامت شیائومی می بند 2 مشخص شد

مچ‌بند سلامت شیائومی می بند 2

چند هفته پیش خبر رسید که شیائومی مچ‌بند سلامت می بند 2 را قصد دارد به صورت غیر رسمی و در فروشگاه‌های مختلفی در کشور چین عرضه کند. هرچند که تا پیش از این اعلام نشده بود که این مچ‌بند در چه تاریخی عرضه خواهد شد؛ لی جون مدیرعامل کمپانی شیائومی و هوانگ وانگ مدیرعامل کمپانی هوامی (زیرمجموعه شیائومی و سازنده مچ‌بند سلامت این کمپانی) اعلام کرده‌اند که تولید این محصلات را دو برابر گذشته کرده‌اند اما هنوز هم بازار آماده عرضه این محصول نیست.

اخباری که همین امروز به دست ما رسیده‌اند می‌گویند که شیائومی فروش مچ‌بند سلامت Mi Band 2 را از ماه اکتبر آغاز خواهد کرد. بنابراین اگر علاقه‌مند به خریداری این گجت پوشیدنی هستید باید تا آن زمان منتظر بمانید. از آنجایی که تا ماه اکتبر مدت زمان زیادی باقی مانده است به نظر می‌رسد که علاقه‌مندان به این محصول باید صبر طولانی را داشته باشند. این محصول حتی تا بدین لحظه بر روی وب‌سایت کمپانی شیائومی نیز قرار گرفته است. می بند 2 دارای یک صفحه نمایش OLED، گواهی IP67 (قابلیت ضد آب) و یک باتری قدرتمند است که قول 20 روز عمر را به شما می‌دهد که با قیمت 149 یوان چین (22 دلار) به فروش خواهد رسید.

مچ‌بند سلامت شیائومی می بند 2

یکی از نکات جذابی که از این محصول شنیده می‌شود مربوط به کیت NFC موجود در آن است. کاربران تلفن هوشمند شیائومی می 5 می‌توانند با استفاده از این مچ‌بند، به صورت الکترونیکی اقدام به خرید بلیت اتوبوس و یا مترو کنند که البته محدود به شهرهای شانگهای و شنزن چین خواهد بود.