شکستن رکورد گینس توسط لامپ‌های ال جی

یکی از راه‌های به نمایش گذاشتن تمایز نسبت به سایر رقبا، ایجاد یک عنوان در میان رکوردهای جهانی گینس است. ال‌جی الکترونیکس نشان داده که در حوزه‌های فعالیت خود این کار را بهتر از هر کسی انجام می‌دهد. این تولیدکننده کره‌ای با عنوان بزرگترین تصویر خلق‌شده با استفاده از لامپ بار دیگر رکورد جهانی گینس را به نام خود زد تا بازده انرژی استثنایی یخچال Centum System را به نمایش گذارد.

این تصویر عظیم‌الجثه مجموعاً با ۱۸ هزار و ۷۲ لامپ فلورسنت در ابعاد ۱۲ متر در ۹٫۶ متر ساخته شده و نمایی از یخچال Centum System ال‌جی است. رکورد جهانی قبلی در سال ۲۰۱۴ و با استفاده از ۱۱ هزار و ۲۲ لامپ ایجاد شده بود. این تصویر در یک ساعت ۱۹۸٫۸ کیلووات برق مصرف کرد که معادل با مقدار صرفه‌جویی سالانه یخچال Centum System با بازده انرژی A+++ -20% در مقایسه با  مدلی است که رتبه +A دارد. این تقریباً همان میزان برقی است که برای کار کردن یک جاروبرقی به مدت ۵ ساعت و نیم در روز به مدت یک سال لازم است یا سشواری که ۳۰ دقیقه در هر روز حدود ۱۸ سال روشن باشد. این ارقام بر پایه حداقل انرژی لازم برای سری GBB60 ال‌جی است که رتبه بازده انرژی A+ و A+++ -20% کسب کرده‌اند.

این کمپانی با همکاری هنرمند موزاییک «سِرژ بلو» و گروه هنری Everyware تصویر مربوطه را طی ۴۸ ساعت ساخته است. تصویر حاصله شامل افزودن فیلتر رنگ برای هر کدام از لامپ‌ها می‌شد. تصویر ساخته شده با لامپ ال‌جی دومین رکورد جهانی گینس را امسال برای محصولات Centum System ثبت کرد. در ماه آوریل، ال‌جی با ساخت بلندترین سازه متشکل از کارت‌های بازی بر فراز یک ماشین لباسشویی در حال کار با سرعت یکهزار دور در دقیقه ثبات و بی‌لرزش بودن ماشین لباسشویی Centum System خود را به اثبات رساند.