شیائومی از لپ تاپ Mi Notebook Air 2 در سال جاری پرده برمی‌دارد

نوت بوک شیائومی Air 12

شرکت چینی شیائومی دست به تولید محصولات مختلفی از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، دستگاه‌های اینترنت اشیاء و بسیاری وسایل دیگر می‌زند. سال گذشته‌ی میلادی، این شرکت چینی وارد حوزه‌ی ساخت نوت بوک نیز شد. شیائومی می نوت بوک ایر (Xiaomi Mi Notebook Air) در سال 2016 عرضه شد و نقد و بررسی‌های مثبتی را از این دستگاه خواندیم. اکنون به نظر می‌رسد که چینی‌ها در فکر ساخت مدلی جایگزین برای این نوت بوک هستند. آخرین گزارشات اطلاعاتی را در مورد می نوت بوک ایر جدید فاش می‌کند.

بیشتر بخوانید:

بر اساس یک گزارش تازه منتشر شده، تولید نسل دوم می نوت بوک ایر از ماه آوریل سال جاری میلادی، مصادف با فروردین – اردیبهشت ماه سال 1396، آغاز خواهد شد. ادعا می‌شود که این نوت بوک جدید دارای همان طراحی بدنه‌ی نازک فلزی نسل گذشته خواهد بود و حتی ممکن است وزن سبک‌تری داشته باشد. شرکت شیائومی تصمیم دارد تا در تولید بدنه‌ی فلزی این دستگاه، از آلیاژ فلز لیتیوم منیزیوم با عیار بالاتری استفاده نماید.

هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت افزاری می نوت بوک ایر 2 به دستمان نرسیده است اما طبیعتاً انتظار داریم که از پردازنده‌ی قدرتمندتر و بهینه‌تری در این دستگاه استفاده شود. انتظار داریم که در هفته‌های آتی شایعات بیشتری را در مورد می نوت بوک ایر جدید شرکت شیائومی بشنویم.

گزارش مذکور همچنین مدعی شده است که شیائومی این دستگاه را با قیمتی رقابتی وارد بازار خواهد کرد. این موضوع به هیچ عنوان جای تعجبی ندارد، چرا که تولید دستگاه‌های مقرون به صرفه با مشخصات سخت افزاری قدرتمند، سیاست همیشگی و از بدو تأسیس این شرکت بوده است. تولیدات شیائومی با در عین داشتن قیمتی ارزان‌تر نسبت به محصولات سایر رقبا، مشخصات قدرتمندتری را نیز نسبت به آن‌ها ارائه می‌دهند.

البته هنوز باید منتظر تأیید رسمی این شایعات توسط شیائومی در مورد تاریخ عرضه و قیمت می نوت بوک ایر 2 باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید