یک به‌روزرسانی جدید برای Samsung Gear S2 منتشر خواهد شد

ساعت هوشمند Gear S2

اگر شما از کسانی هستید که  ساعت هوشمند Gear S2‌ سامسونگ بر مچ شما جای دارد در این هفته به گوش باشید چون یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری مهم برای این ساعت هوشمند منتشر خواهد شد.

به گزارش سایت SamMobile این به‌روزرسانی بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای ساعت‌های هوشمند خواهد بود و شامل ویژگی‌هایی چون: سفارشی‌سازی تصاویر پس‌زمینه تغییر شکل و شمایل ساعت و سایر ویژگی‌های دیگری که تجربه‌ای جدید را برای ساعت‌های مچی به ارمغان می‌آورد.

گرچه سیستم‌عامل Tizen‌ که بر روی ساعت‌های هوشمند سامسونگ قرار دارد نسبت به سایر سیستم‌عامل‌هایی چون Android Wear و Apple Watch کمبود برنامه بیشتری در آن مشاهده می‌شود. به همین خاطر این به‌روزرسانی می‌تواند برنامه‌های اضافی و امکانات بیشتری را برای ساعت‌های هوشمند سامسونگ به ارمغان بیاورد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب در این ساعت قابلیت ارسال آمار مربوط به‌سلامتی به‌صورت مستقیم به فیس‌بوک است که بهبودهایی در آن مشاهده می‌شود. همچنین نظارت بر خواب یکی دیگر از ویژگی‌های آن است. بهبود نحوه اطلاع‌رسانی (Notification) نیز در این به‌روزرسانی مشاهده می‌شود.

سایت SamMobile عنوان کرده که صاحبان  Gear S2 باید منتظر به‌روزرسانی نرم‌افزاری باشند. اما هنوز تأیید رسمی از طرف سامسونگ برای صحه گذاشتن بر روی این به‌روزرسانی منتشر نشده است. به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی همراه باعرضه Gear S33 در رویداد IFA در ماه سپتامبر اتفاق بیافتد.

اپل و گوگل نیز در اقدامی مشابه به دنبال انتشار به‌روزرسانی‌هایی برای ساعت‌های هوشمند خود در پاییز امسال هستند. حال تنها باید منتظر ماند و تماشا کرد که آیا این به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری کاربران را برای خرید ساعت‌های هوشمند وسوسه خواهد کرد؟