فرضیاتی در رابطه با دوربین گوشی‎های Moto X و Moto Z مدل 2017 لنوو

گوشی‎های هوشمند Moto Z و Moto Z Force موتورولا به صورت رسمی مورد رونمایی قرار گرفته‎اند، و با آن‎که برای شروع بررسی دقیق مدل‎های 2017 بسیار زود است، از همین الان صحبت‎هایی در رابطه با گوشی‎های سال بعد Moto Z و Moto X این شرکت می‎شود. موضوع قابل توجه در این صحبت‎ها، طبق یک لو دهنده‎ی معروف توئیتری با نام کاربری @Ricciolo1، دوربین پشتی این گوشی‎ها است.

مشابه با برنامه‎ی شرکت اچ‎تی‎سی در چند سال قبل در جایگزینی بحث مگاپیکسل‎ها با اولترا‎پیکسل‎ها که اجازه به ورود نور بیشتری به دوربین می‎داد، شرکت لنوو یک طرح مشابه ولی متفاوت را در نظر دارد. در توئیت این کاربر گفته شده است که لنوو تعداد مگاپیکسل‎ها را در دوربین پشتی مدل‎های سال بعد گوشی‎های هوشمند خود پایین خواهد آورد. در همان حین، این امر باعث افزایش اندازه‎ی هر پیکسل خواهد شد. این قضیه به دوربین این گوشی‎ها کمک خواهد کرد که در شرایط نوری کم تصاویر بهتری بگیرد. دوربین گوشی Moto Z Force موتورولا در حال حاضر 21 مگاپیکسلی است.

این توئیت اضافه می‎کند که لنوو از لنزهای با کیفیتی استفاده خواهد کرد و به استفاده از قابلیت‎های فوکوس خودکار لیزری و رفع لرزش اپتیکال تصویر در دوربین‎های پشتی گوشی‎های Moto X و Moto Z مدل 2017 ادامه خواهد داد. از آن‎جایی‎که ما در رابطه با گوشی‎هایی داریم صحبت می‎کنیم که تا سال بعد وارد بازار نمی‎شوند، نمی‎توان به این صحبت‎ها زیاد استناد کرد. فقط به ذهن بسپارید که شرکت لنوو در حال کار به منظور بهبود کیفیت دوربین‎های پشتی گوشی‎های Moto X و Moto Z مدل 2017 خود است.