مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S دیگر در دسترس نخواهد بود

مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S دیگر در دسترس نخواهد بود

مایکروسافت ماه گذشته از کنسول به‌روزرسانی شده ایکس باکس وان S رونمایی کرد. این کنسول جدید نسبت به مدل قبلی خود نازک‌تر و سبک‌تر است و از قابلیت پخش 4K و چندین ویژگی دیگر پشتیبانی می‌کند. درحالیکه مایکروسافت همچنان مدل‌های 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی این کنسول را به فروش می‌رساند اما تمام مدل‌های 2 ترابایتی این کنسول به فروش رفته و ظاهراً مایکروسافت قصد ندارد فروش مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S را ادامه دهد.

در همین رابطه، یک سخنگوی مایکروسافت تأیید کرده است که نسخه 2 ترابایتی ایکس باکس وان اس تنها به عنوان یک نسخه ویژه و در تعداد محدود عرضه شد و اکنون که تمام نسخه‌های موجود از این مدل در بازار به فروش رفته، مایکروسافت قصد ندارد عرضه این مدل را ادامه دهد.

با این حال ممکن است هنوز تعدادی مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S در فروشگاه اینترنی eBay موجود باشد، همچنین مایکروسافت نیز در آینده با عرضه باندل ها شانس خرید نسخه 2 ترابایتی این کنسول را مجدداً در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد و باندل 2 ترابایتی Gears of War 4 اواخر امسال منتشر خواهد شد. بنابر این اگر تاکنون موفق به خرید این مدل نشده‌اید در آینده از طریق باندل ها می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

کانال دیجی رو
نظر دهید