مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S دیگر در دسترس نخواهد بود

مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S دیگر در دسترس نخواهد بود

مایکروسافت ماه گذشته از کنسول به‌روزرسانی شده ایکس باکس وان S رونمایی کرد. این کنسول جدید نسبت به مدل قبلی خود نازک‌تر و سبک‌تر است و از قابلیت پخش 4K و چندین ویژگی دیگر پشتیبانی می‌کند. درحالیکه مایکروسافت همچنان مدل‌های 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی این کنسول را به فروش می‌رساند اما تمام مدل‌های 2 ترابایتی این کنسول به فروش رفته و ظاهراً مایکروسافت قصد ندارد فروش مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S را ادامه دهد.

در همین رابطه، یک سخنگوی مایکروسافت تأیید کرده است که نسخه 2 ترابایتی ایکس باکس وان اس تنها به عنوان یک نسخه ویژه و در تعداد محدود عرضه شد و اکنون که تمام نسخه‌های موجود از این مدل در بازار به فروش رفته، مایکروسافت قصد ندارد عرضه این مدل را ادامه دهد.

با این حال ممکن است هنوز تعدادی مدل 2 ترابایتی ایکس باکس وان S در فروشگاه اینترنی eBay موجود باشد، همچنین مایکروسافت نیز در آینده با عرضه باندل ها شانس خرید نسخه 2 ترابایتی این کنسول را مجدداً در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد و باندل 2 ترابایتی Gears of War 4 اواخر امسال منتشر خواهد شد. بنابر این اگر تاکنون موفق به خرید این مدل نشده‌اید در آینده از طریق باندل ها می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.