محصولات جدید اپل از امروز وارد فروشگاه‌های این شرکت می‌شوند

محصولات جدید اپل

اپل خدمات فروشگاهی خود را امروز صبح متوقف کرد و با ارسال یک تیزر اعلام نمود (در چندین زبان مختلف) که “ما چیزهای خاصی در فروشگاه برای شما آماده کرده‌ایم”. این هم روشی است که اپل برای جلب توجه کاربران و اطلاع رسانی به آن‌ها در مورد عرضه محصولات جدید خود، انتخاب کرده است!

آیفون اس ای اپلمحصولات جدید این شرکت شامل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس قرمز رنگ و یک تبلت جدید با نام آیپد 9.7 اینچی، خواهد بود. همچنین قرار است مدل‌های 32 و 128 گیگابایتی «آیفون اس ای» (iPhone SE) نیز در فروشگاه اپل به فروش گذاشته شود. این مدل‌های جدید که به ترتیب قیمتی برابر با 399 و 499 دلار خواهند داشت قرار است جایگزین مدل‌های اصلی 16 و 64 گیگابایتی شوند. گوشی «آیفون اس ای» با صفحه نمایشی 4 اینچی، مخصوص کسانی طراحی شده است که به گوشی‌های کوچک علاقه دارند.

آیپد 9.7 اینچی جدید اپلتبلت آیپد 9.7 اینچی همان طور که از نامش پیداست دارای صفحه نمایشی 9.7 اینچی بوده و وضوح تصویری آن نیز برابر 2048 در 1536 پیکسل خواهد بود. چیپ پردازشی به کار رفته در این محصول نیز از نوع A9 می‌باشد. این تبلت که عرضه آن از همین امروز آغاز خواهد شد در سه رنگ نقره‌ای، طلایی و خاکستری در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. مدل 32 گیگابایتی این تبلت با پشتیبانی از وای-فای با قیمت 329 دلار عرضه خواهد شد و اگر در کنار وای-فای خواستار اتصال به شبکه‌های مخابراتی نیز باشید، با صرف 100 دلار بیشتر، یعنی 429 دلار، می‌توانید آن را تهیه کنید. البته این مدل‌ها تنها گزینه‌های پیش روی خریداران نخواهند بود و مدل 128 گیگابایتی آن نیز در دو نوع منحصراً وای-فای و پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی به همراه وای-فای، به ترتیب با قیمت 459 و 559 دلار به فروش خواهند رسید.

آیفون 7 قرمزدر مورد گوشی‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس قرمز رنگ هم باید گفت که به غیر رنگ بدنه، تفاوتی با مدل‌های پیشین نخواهند داشت. شایان ذکر است که مدل قرمز رنگ آیفون 7 با قیمت 749 دلار برای نسخه 128 گیگابایتی و 849 دلار برای نسخه 256 گیگابایتی، فروخته خواهد شد. قیمتی هم که برای آیفون 7 پلاس قرمز رنگ تعیین شده، به ترتیب برابر 869 و 969 دلار برای نسخه‌های 128 و 256 گیگابایتی، می‌باشد. نکته جالب در مورد این محصولات جدید این است که قرار است بخشی از سود حاصل از فروش آن‌ها به تحقیقات درمان ایدز اختصاص یابد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید