یک دست مصنوعی برای تهیه عکس سلفی!

اگر از طرفداران عکس های سلفی باشید، حتما با سلفی استیک ها (Selfie Stick) آشنایی دارید. این ابزار ها با اینکه تحولی در طریقه ثبت عکس های سلفی بوجود آوردند اما تا به الان به همان شکل اولیه مانده اند و هیچ تنوعی نداشته اند. با توجه به همین نکته دو طراح خوش ذوق به نام های Justin Crowe و Aric Snee دست به کار شده اند و سلفی استیکی به شکل دست انسان طراحی کرده اند! این محصول که با نام Selfie Arm معرفی شده است یک دست مصنوعی نگهدارنده گوشی برای تهیه عکس های سلفی می باشد و نتیجه کار را از حالت خشک و خالی سابق در آورده و حس تنهایی را از عکس های شما می زداید. اگر کسی به عکس هایی که بوسیله این سلفی استیک خاص گرفته اید نگاه کند تصور خواهد کرد که شما دست دوست خود را گرفته اید و در همین حال او از شما عکس گرفته است!

Selfie Stick 2در حال حاظر این سلفی استیک به تولید انبوه نرسیده و تنها نمونه اولیه از آن ساخته شده است. در هنگام عرضه این محصول احتمالا ظاهر آن نیز رنگ و لعاب بیشتری خواهد داشت و از رنگ های شاد بیشتری نسبت به مدل اولیه، استفاده خواهد کرد.

با اینکه عکاسی با بازوی سلفی (Selfie Arm) ممکن است برای کسانی که اطراف شما هستند منظره زیاد خوشایندی نداشته باشد ولی مطمئنا تاثیر آن بر روی عکس تهیه شده جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

Selfie Stick 3همانطور که سلفی استیک ها در ابتدای کار، تهیه عکس های سلفی را متحول کردند، این گونه طرح ها نیز می توانند به جذاب تر شدن سلفی ها کمک کنند و ژست ها و افکت های مختلفی را بر روی این گونه عکس ها اعمال کنند. مسلما در صورت محبوبیت این طرح، شاهد انواع و اقسام طرح های میتکرانه دیگر در رابطه با سلفی استیک ها خواهیم بود.

منبع: gizmodo.com