به‌روزرسانی جدید گیر اس 2 و گیر اس 2 کلاسیک با قابلیت‌های جدید منتشر شد

به‌روزرسانی جدید گیر اس 2 و گیر اس 2 کلاسیک با قابلیت‌های جدید منتشر شد
به‌روزرسانی جدید گیر اس 2 و گیر اس 2 کلاسیک با قابلیت‌های جدید منتشر شد

دو ساعت هوشمند سامسونگ گیر اس 2 و گیر اس 2 کلاسیک در حال دریافت یک به‌روزرسانی جدید مبتنی بر سیستم عامل تایزن مخصوص ابزارهای پوشیدنی هستند.

بهترین ویژگی که این به‌روزرسانی برای کاربران به ارمغان می‌آورد، قابلیت نصب برنامه‌ها از طریق خود ساعت‌های هوشمند است. پیش از این به‍روزرسانی، کاربران برای نصب برنامه بر روی گیر اس 2 و گیر اس 2 کلاسیک باید از طریق گوشی هوشمند خود اقدام می‌کردند.

Samsung-Gear-S2-update-download

کاربران پس از دریافت و نصب این به‌روزرسانی قادر به استفاده از عکس‌های شخصی به عنوان پس زمینه ساعت خواهند بود. همچنین شما قادرید که تا 10 تصویر مختلف را انتخاب کنید تا ساعت به صورت اسلاید آنها را در پس زمینه نمایش دهد. با وجود ظاهر یک‌نواخت سیستم عامل تایزن مخصوص دستگاه‌های پوشیدنی، احتمالاً این قابلیت‌های شخصی سازی مورد استقبال کاربران واقع شود.

از دیگر اصلاحات و ویژگی‌های جدید می‌توان به بهبود کارایی دستیار صوتی S-Voice، برنامه تماس جدید به همراه ویجت جدید آن و همچنین قابلیت ردیابی خودکار خواب اشاره کرد.

Samsung-Gear-S2-Samsung-Gear-S2-Classic-Smartwatch-ip68-Water-Resistant-Equipped-with-First-ever-e-SIM-Supports-3G-Network-Connectivity-and-Wireless-Charging-Price-Specifications

بیش از یک سال از معرفی Samsung Gear S2 می‌گذرد اما با این حال همچنان یکی از گزینه‌های مورد توجه خریداران ابزارهای پوشیدنی است. با این حال سامسونگ در بازار ساعت‌های هوشمند چندان عملکرد قابل تقدیری ندارد اما با به‌روزرسانی‌های مداوم در حال افزایش ویژگی‌های سیستم عامل تایزن خود است تا به این طریق کاربران بیشتری را به خود جذب کند.