موتو ایکس پرو ادیشن موتورولا با اندروید نوقا در بنچمارک رویت شد

رویت شد موتو ایکس پرو ادیشن موتورولا با اندروید نوقا در بنچمارک

موتورولا پیش از آن که نام پرچم‌داران خود را به موتو زد (Moto Z) تغییر دهد، آنها را با نام موتو ایکس (Moto X) عرضه می‌کرد. این شرکت زیرمجموعه لنوو، تمامی پرچم‌داران سال 2013 را با نام موتو ایکس عرضه کرده و آن زمان بیشتر روی بهبود نرم‌افزاری گوشی‌های‌هوشمند تمرکز داشت تا روی مشخصات. اگرچه امروز شاهد نام جدیدی برای پرچم‌داران موتورولا هستیم اما سری موتو ایکس از محصولات نمادین کمپانی به شمار می‌روند.

Moto X Pure Editionاین کمپانی در سال 2015 آخرین عضو سری موتو ایکس را با نام موتو ایکس پرو ادیشن (Moto X Pure Edition) روانه بازار کرد. حال به تازگی در بنچمارک جی‌اف‌ایکس‌بنچ (GFXBench) این اسمارت‌فون با اندروید 7.1.1 نوقا رویت شد. در حال‌حاضر سیستم‌عامل محصول اندروید 6.0 مارشملو بوده و چنین بنچمارکی نشان می‌دهد که بزودی باید شاهد انتشار بروزرسانی موردبحث باشیم.

اگر این بنچمارک درست باشد، بایستی آن را دومین گوشی‌هوشمند سری موتو ایکس پس از موتو ایکس پلی (Moto X Play) دانست که به اندروید 7.0 نوقا مجهز می‌شود. انتشار بروزرسانی برای مدل‌های مذکور نشان می‌دهد که موتورولا تمایل داشته تا بروزرسانی سیستم‌عاملی جدید را برای مدل‌های قدیمی نیز منتشر کند. به هر حال انتظار می‌رود در اوایل 2017 بروزرسانی انتشار پیدا کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید