اندروید مارشمالو به گلکسی نوت 5 سامسونگ رسید [رسمی]

اندروید مارشمالو به گلکسی نوت 5 سامسونگ رسید

اگر به ماه دسامبر باز گردیم، در میابیم که سامسونگ برای ارائه بروز رسانی جدید اندروید به دستگاه‌های خودش برنامه ریزی‌هایی را در سه ماهه سوم سال جاری انجام داده است. به گفته منابع سامسونگ در حال حاضر تلفن‌های هوشمند گلکسی S6 و نوت 5 خودشان را برای این بروزرسانی بزرگ آماده می‌کنند و برخی از دستگاه‌ها نیز در حال آزمایش اندروید مارشمالو می‌باشند.

در اواخر ماه گذشته بود که سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد در حال آزمایش اندروید مارشمالو بر روی گلکسی اس 6 اج، گلکسی نوت 5 و همچنین گلکسی اس 6 اج پلاس است. حتی در روز‌های اخیر برخی از کاربران این مسئله را تایید کرده‌اند که اندروید مارشمالو را دریافت نموده‌اند و در حال استفاده از این سیستم عامل می‌باشند. یکی از این کاربران تصاویری را از تلفن هوشمند گلکسی نوت 5 خودش منتشر نموده که نشان از وجود اندروید مارشمالو می‌دهد که شما می‌توانید در انتهای این خبر آنها را مشاهده کنید.

آزمایش‌های انجام شده عنوان می‌کند که تاچ ویز با یک تم سفید و آبی عجین گردیده تا رابط کاربری بهتری را نسبت به سیستم‌عامل‌های گذشته شاهد باشیم. علاوه بر آن کار با صفحه کلید نیز به واسطه هماهنگی تاچ ویز با اندروید مارشمالو، خیلی سریعتر از گذشته شده و زمان پاسخگویی آن به حداقل رسیده است. لازم به ذکر است که تصاویر زیر نشان دهنده دریافت اندروید مارشمالو 6.0.1 توسط یکی از کاربران تلفن‌های هوشمند گلکسی نوت 5 سامسونگ می‌باشد.