گلکسی اس 8 سامسونگ حاوی دو دوربین پشتی خواهد بود

با توجه به شکست گلکسی نوت 7 سامسونگ، این شرکت کره‌ای به دنبال جبران خسارت‌های به وجود آمده با پرچمدار بعدی خانواده گلکسی اس خود است. روز گذشته خبری مبنی بر رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند در اسفند ماه سال جاری منتشر شد و اینک بازار داغ شایعات پیرامون مشخصات این محصول در حال گرم شدن است.

در کره جنوبی سامسونگ برای یک جفت اپلیکیشن کاربردی این قضیه را تأیید کرده است که گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S8 از دو دوربین پشتی بهره می‌برد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این دو اپلیکیشن به نام های LightUp Camera و Light+ Camera اینک می‌دانند که پرچمدار آینده شرکت سامسونگ نیز به جمع گوشی های دو دوربین حال حاضر بازار خواهد پیوست.

patpattonجلوی نام هر دو آن‌ها عنوان شده که «یک سنسور دوربین برای استفاده در افزایش روشنی و وضوح تصاویر دیجیتال و همچنین عکس های گرفته شده در محیط های کم نور» خواهند بود. این توضیحات نشان دهنده آن است که چرا یک تولیدکننده نیازمند آن خواهد بود تا از دو دوربین در قسمت پشتی گوشی هوشمند خود استفاده کند.

یکی دیگر از نشانه‌هایی که می‌توان با آن به وجود دو دوربین پشتی در گلکسی اس 8 اشاره کرد، استایل یکی از تیزرهای تبلیغاتی مربوط به این گوشی است که شما می‌توانید در بالا آن را مشاهده کنید. عدد 8 به نوعی بر روی این تیزر تبلیغاتی نقش بسته است که شما با تماشای آن می‌توانید دو دوربین بر روی یکدیگر را متصور شوید.

به نظر می‌رسد که استفاده از دو دوربین همانند اسکنر اثر انگشت به یک استاندارد در بین تمامی گوشی های هوشمند سال آینده میلادی تبدیل شده است. شاید پیش از این تنها یکی دو دیوایس موبایلی بودند که از دو دوربین پشتی بهره می‌بردند اما اینک شما می‌توانید تعداد بیشتری از این گوشی های هوشمند را بیابید و بدون شک سال آینده تعداد این دسته از محصولات به مراتب بیش از حالا خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید