ایسر از دو گوشی هوشمند Liquid Z6 و Z6 Plus رونمایی کرد [IFA 2016]

وقتی صحبت از اندروید به میان می‌آید، ایسر عملاً جزو نام‌هایی نیست که به ذهن ما می‌رسد؛ اگر چه مسلماً ایسر هنوز هم تکه‌ای از این صنعت را به دست گرفته و نشان داده که دوست دارد گام‌های بیشتری را در این زمینه بردارد. آن‌طور که گفته می‌شود شرکت ایسر بار دیگر به این عرصه بازگشته و از دو گوشی هوشمند اندرویدی جدید به نام‌های Liquid Z6 و Liquid Z6 Plus رونمایی کرده است.

همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است، یکی از این محصولات از صفحه نمایش بزرگ‌تری نسبت به مدل دیگر برخوردار خواهد بود. برای شروع باید گفت که مدل Liquid Z6 از یک صفحه نمایش 5 اینچی فول اچ‌دی بهره می‌برد. در زیر قاب این محصول نیز ما می‌توانیم یک پردازنده 4 هسته‌ای همراه با دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی و در رأس همه این‌ها اندروید 6.0 مارشمالو را داشته باشیم.

مدل بعدی Liquid Z6 Plus نام خواهد که نسبت به مدل قبلی قدرتمندتر ظاهر شده است. این مدل از یک صفحه بزرگ‌تر 5.5 اینچی فول اچ‌دی بهره می‌برد. زیر قاب فلزی مشکی رنگ این محصول نیز ما شاهد یک پردازنده 8 هسته‌ای، دوربین 13 مگاپیکسلی، دوربین 5 مگاپیکسلی سلفی و البته یک اسکنر اثر انگشت برای حفظ امنیت بیشتر مصرف کنندگان خواهیم بود.

لازم به ذکر است که هر دو این گوشی‌های هوشمند از اندروید 6.0 مارشمالو برخوردارند. در واقع هنوز قیمت و زمان عرضه این محصولات مشخص نیست اما حدس و گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که ایسر گوشی هوشمند Liquid Z6 را با قیمت 119 یورو و مدل Z6 Plus را نیز با قیمت 249 یورو روانه بازار خواهد کرد.

مطالعه اخبار بیشتر پیرامون کنفرانس 2016 IFA