سری جدیدی از لپ تاپ‌ها و محصولات ایسر معرفی شدند

معرفی سری جدیدی از لپ تاپ‌ها و محصولات ایسر

روز گذشته شرکت ایسر میزبان همایشی در سالن IMAX مرکز لینکلن در شهر نیویورک آمریکا بود. جیسون چن (Jason Chen) مدیرعامل ایسر سری جدیدی ازمحصولات کمپانی خود که شامل کامپیوترهای یکپارچه بدون فن (All-In-One) و لپ تاپ‌های سوئیچ (مشابه سرفیس) می‌شد را در این مراسم معرفی کرد. همچنین از دستگاه‌های جدید سوئیفت 1 (Swift 1) و سوئیفت 3 (Swift 3) که از خانواده لپ تاپ‌های بسیار نازک ایسر هستند نیز رونمایی شد؛ این محصولات جدید دارای صفحه نمایش فول اچ دی 13، 14 و 15 اینچی بوده و بدنه آنها از جنس آلومینیوم رنگی و زیبا است. همچنین برای استفاده راحت تر کاربران ویندوزی در این محصولات یک اسکنر اثرانگشت نیز تعبیه شده است.

دو محصول جدید از خانواده دستگاه‌های سوئیچ این شرکت که عملکردی مشابه با دستگاه‌های سرفیس دارند نیز معرفی شدند. سوئیچ 3 و سوئیچ 5 جدید هر دو دارای صفحه نمایش 12 اینچی و ویندوز 10 هستند، اما مدل گران قیمت تر سوئیچ 5 از صفحه نمایشی با کیفیت 2K بهره‌مند بوده و پایه صفحه کلید آن به آسانی و تنها با استفاده از یک دست بصورت خودکار تنظیم خواهد شد. همچنین این دستگاه دارای اسکنر اثرانگشت است. سوئیچ 3 نیز با صفحه نمایش فول اچ دی، پایه قابل تنظیم و پشتیبانی از قلم فعال ایسر یا Acer Active Pen دارای عملکرد و امکاناتی قابل قبول است.

Acer

از دیگر محصولات معرفی شده در این مراسم کامپیوتر جدید All-In-One بود. ایسر ادعا کرده که این محصول اولین کامپیوتر یکپارچه و بدون فن خنک کننده در دنیاست، البته هیچ اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه این مدل از سوی ایسر ارائه نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید