اپلیکیشن AIMP یک پلیر صوتی قدرتمند برای اندروید

پلیرهای صوتی برای اندروید این روز‎ها در تعداد بی‎شماری دیده می‎شوند، البته به این معنا نیست که شما نباید به دنبال یک گزینه‎ی جدید، خواه از روی کنجکاوی، خستگی، تنوع یا هر دلیل دیگر، باشید. بنابراین شاید خوب باشد که اپلیکیشن AIMP را نیز محک بزنید، اپلیکیشنی که یک نسخه‎ی موبایل سبک از نسخه‎ی دسکتاپی پلیر صوتی AIMP برای ویندوز به شمار می‎رود.

این اپلیکیشن از طیف وسیعی از فرمت‎های صوتی پشتیبانی می‎کند از جمله موارد قدیمی نظیر *.umx; *.mod; *.mo3; *.it; *.s3m; *.mtm; *.xm; *.wv; *.opus; *.dsf; *.dff; *.tta و سایر فایل‎های موسیقی که در ماجراجویی‎های خود در دنیای موسیقی ممکن است با آن‎ها روبرو شوید. هم‎چنین یک اکولایزر 10 باند دیده می‎شود که فرکانس‎های فایل‎ها را برای یک تجربه‎ی عالی شنیدن تنظیم می‎کند.

این اپلیکیشن که هم رابط کاربری روشن و هم تیره دارد از بسیاری از قابلیت‎های ساده و حتی پیشرفته‎تر پشتیبانی می‎کند. از جمله‎ی آن‎ها می‎شود به پشتیبانی از چندین لیست پخش و رادیوی اینترنتی، امکان گوش دادن به فایل‎های دارای چند کانال صوتی با کیفیت استریو یا مونو، کنترل لیست پخش از بخش نوتیفیکیشن گوشی یا هدستی که به آن زده شده است، مدیریت فایل (گروه‎بندی و دادن نظم به فایل‎ها به صورت دستی یا بر اساس قالب، جستجوی فایل‎ها در حالت فیلتر کردن فایل‎ها بر اساس پارامترهای خاص، پاک‎ کردن پاک‎ها) ادغام در بخش قفل صفحه‎ی نمایش گوشی و ویجت‎ها، اشاره کرد.

اپلیکیشن AIMP رایگان است و بر روی دستگاه‎های دارای سیستم‎عامل اندروید 3.2 به بالا اجرا می‎شود.