تصاویر رندر شده جدید از تبلت Samsung Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2 Render

اخیرا تصاویر رندر شده جدیدی که منتسب به تبلت جدید سامسونگ یعنی Galaxy Tab S2 می باشد در اینترنت منتشر شده است. این تصاویر تبلت هایی در اندازه های 8 و 9.7 اینچ را نمایش می دهند که در نتیجه، این تبلت نسبت به نسخه اولیه خود که در مدل های 8.4 و 10.5 اینچی روانه بازار شده بود کوچکتر شده است.

Samsung Galaxy Tab S2 Render 01در این تبلت هم همانند تلبت های خانواده آیپد اپل، از صفحه نمایشی با نسبت تصویری 4:3 و دقت تصویری 2048 در 1536 پیکسل استفاده شده است. مدل 9.7 اینچی تبلت Galaxy Tab S2 با شماره مدل SM-T810 شناخته می شود در حالی که این شماره برای مدل 8 اینچی برابر SM-T710 می باشد.

Samsung Galaxy Tab S2 Render 02از لحاظ سخت افزاری، انتظار می رود که تبلت Galaxy Tab S2 از چیپ پردازشی 64 بیتی به کار رفته در Samsung Galaxy S6 یعنی Exynos 7420 استفاده کند. به علاوه این دستگاه از 3 گیگابایت حافظه رم نیز بهره خواهد برد. با توجه به این که پردازنده به کار رفته در این تبلت یکی از قدرتمندترین پردازنده های موجود در بازار می باشد، لذا می توان گفت این محصول جدید سامسونگ از لحاظ قدرت سخت افزاری هیچ کم و کسری نخواهد داشت.

Samsung Galaxy Tab S2 Render 03هر دو مدل 8 اینچی و 9.7 اینچی این تبلت ضخامتی یکسان و برابر 5.4 میلی متر خواهند داشت که بسیار مناسب به نظر می رسد. وزن این مدل ها نیز به ترتیب برابر 260 و 407 گرم خواهد بود.

بر اساس شایعاتی که اخیرا پیرامون تبلت Galaxy Tab S2 شکل گرفته است، احتمالا سامسونگ در تاریخ 20 ژوئیه از آن رونمایی خواهد کرد. البته این تاریخ به صورت رسمی تایید نشده است و مطمئنا در صورت انتشار اطلاعات دقیق تر در این مورد، آن را در دیجی رو خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

gsmarena