پیام رسان Google Allo فردا عرضه می‌شود

پیام رسان Google Allo

کمپانی گوگل اوایل سال جاری و طی برگزاری کنفرانس Google I/O 2016 از اپلیکیشن پیام رسانی به نام Google Allo پرده برداری کرد و اینک به نظر می‌رسد که زمان عرضه این محصول فرا رسیده است. الو که دومین اپلیکیشن پیام رسان معرفی شده در این کنفرانس پس از Dou، یک اپلیکیشن پیام رسان ویدیویی با پشتیبانی از مکالمات زنده ویدیویی بود، به صورت رسمی صفحه‌ای از پلی استور گوگل را به خود اختصاص داده است.

درست همانند Due، کاربران از همان ابتدای کار قادر به ثبت نام در این برنامه بودند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تازه‌ترین اخبار پیرامون زمان عرضه این محصول را در اختیار داشته باشند. از آنجایی که قابلیت تحلیل و امتیازدهی این برنامه در پلی استور فعال است، در حالی که هنوز این محصول رسما وارد بازار اپلیکیشن‌ها نشده موفق به دریافت امتیاز 4.8 از سوی کاربران شده است. اگر چه پس از نصب حجم گسترده‌ای از افراد این امتیاز می‌تواند به صورت کامل تغییر کند.

اپلیکیشن پیام رسان Google Allo از ویژگی‌های جذاب و مفیدی بهره می‌برد و دست کم با گزینه‌های امنیتی مختلفی نظیر قابلیت مکالمات در حالت incognito به کاربران وعده می‌دهد مکالمات آن‌ها کاملا رمزگذاری شده و پایان به پایان خواهد بود.

البته الو نخستین پیام رسانی نیست که چنین ویژگی را ارائه می‌دهد. دو اپلیکیشن تلگرام و سیگنال نیز که در رده پیام رسان‌های محبوب قرار دارند چنین قابلیتی را به کاربران خود می‌دهند تا آن‌ها با خیال راحت به ارسال پیام‌های رمزگذاری شده با دوستان خود در فضایی به دور از استرس بپردازند.

علاوه بر در اختیار گذاشتن قابلیت‌های امنیتی توسط گوگل الو، کاربران این اپلیکیشن پیام رسان قادر خواهند بود تا از ویژگی‌های قدرتمند دستیار گوگل نیز بهره‌مند شوند. بدین ترتیب انتظار می‌رود که کاربران این پیام رسان قادر به انجام اموری نظیر خرید پیتزا، خرید بلیت یک کنسرت، درخواست برای انجام کارها ساده و غیره نیز باشند. حال پس از چندین ماه شایعات مختلفی در مورد زمان عرضه این محصول گوگل شنیده می‌شود. در تازه‌ترین آن‌ها اوان بلس، افشاکننده دنیای تکنولوژی در توییتی عنوان کرده است که ما می‌توانیم نسخه نهایی این اپلیکیشن را 30 شهریور ماه مشاهده کنیم. حال باید به انتظار نشست و دید که آیا این قضیه به حقیقت خواهد پیوست و یا عرضه این اپلیکیشن پیام رسان با تأخیر همراه خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید