چرا عرضه‌ی اندورید 7.0 بتا برای هواوی پی 9 حاوی نشانه‌های خوبی است؟

اندورید 7.0 بتا هواوی پی 9
MIZBANFA

هر مصرف کننده دستگاه‌های نکسوسی شانس آن را خواهد داشت تا به‌روزرسانی بزرگ بعدی سیستم عامل اندروید را امتحان کند؛ اما حالا به نظر می‌رسد که برنامه‌ی عرضه نسخه یپشنمایش اندروید 7.0 راه جدیدی را طی کرده است. ظاهراً محصولات هواوی را نیز باید به این چرخه اضافه کنیم چرا که آن‌ها هم موفق به دریافت این نسخه شده‌اند.

صبح امروز در یک خبر جداگانه به خبری اشاره کردیم که بر اساس آن کاربران تلفن هوشمند هواوی P9 قادر به دریافت نسخه بتا اندروید 7.0 نوقا هستند که با فلش رام دستگاه خود می‌توانند به این فایل دسترسی پیدا کنند. بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که با فلش رام تلفن همراهشان (البته منظور فلش کامل نیست و در این روش هیچ اطلاعاتی از روی تلفن شما حذف نخواهد شد) پکیج به‌روزرسانی را بر روی دستگاه هواوی پی 9 خود با ویژگی‌های بوت نشده، بوت لوکر قفل و توسط نرم افزار Dload دریافت کرده‌اند. این نسخه بتای اندروید 7.0 همراه با نسخه‌ی 5 رابط کاربری اختصاصی هواوی به نام EMUI 5.0 بوده است.

اندورید 7.0 بتا هواوی پی 9این خبر نویدبخش آن است که دیگر تراژدی اندروید 6.0 مارشمالو تکرار نخواهد شد. در حالی که از نیمه‌ی سال 2016 میلادی عبور کرده‌ایم، همچنان بسیاری از دستگاه‌ها موفق به دریافت به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو نشده‌اند. این قضیه موجب نارضایتی علاقه‌مندان به تکنولوژی و خریداران دستگاه‌های اغلب میان رده شده است. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که اندروید نوقا خیلی سریع‌تر از نسخه مارشمالو در دسترس کاربران قرار گیرد. نسخه ای که حاوی ویژگی‌های بسیار جذابی بوده و می‌توانیم نسبت به اندروید مارشمالو آن را بسیار برتر بدانیم.

گوگل در اقدامی عجیب قبل از کنفرانس Google I/O اوایل سال جاری، از این سیستم عامل رونمایی کرد. این سیستم عامل با ویژگی‌های جذاب خودش به نوعی تولیدکنندگان محصولات اندرویدی را مشتاق به ساخت دستگاه‌هایی با پشتیبانی از این سیستم عامل کرد. بر اساس آخرین شنیده‌ها این شرکت قصد دارد تا برای نخستین بار این به‌روزرسانی را همراه با تلفن‌های جدید نکسوسی خود طی ماه‌های آینده در دسترس عموم قرار دهد.