اندروید 7 بتا برای هواوی پی 9 منتشر شد

همه چیز در مورد اندرید 7 مانند تمامی ویژگی‌های شخصی سازی و تاریخ عرضه آن منشر شده و همه کاربران اندروید برای امتحان امکانات اندروید نوقا که ماه‌ها برای آن وقت صرف شده است، هیجان‌زده هستند. اندرید 7 که با نام اندروید نوقا شناخته می‌شود دارای ویژگی‌های جدید بسیاری است. اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی هواوی پی 9 هستید، خبر بسیار خوبی برای شما داریم: یک نسخه بتا از اندروید 7 برای هواوی P9 در اینترنت مشاهده شده است.

همیشه به یاد داشته باشید که نسخه‌های بتا هیچ وقت کامل نیستتد، بنابراین اگر قصد استفاده و امتحان آن را دارید بهتر است آمادگی برای روبرو شدن با برخی مشکلات را نیز داشته باشید. اگر شما علاقه زیادی برای نصب اندروید 7 بر روی هواوی پی 9 خود دارید می‌توانید این نسخه بتا را با شناسه EMUI-EVA-C900B040SP11-log از این لینک دانلود کرده و با استفاده از راهنمای گام‌به‌گام موجود در همان صفحه این رام را نصب کنید. به دلیل امکان وجود برخی اشکالات فنی در این نسخه بتا، ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از نصب اندروید 7 بر روی هواوی پی 9، از آن یک نسخه پشتیبانی کامل تهیه کنید.

با توجه به این اطلاعات احتمالا هواوی P9 اولین گوشی دریافت کننده اندروید نوقا خواهد بود. در پایان می‌توانید تعدادی تصویر از اندروید 7 در پی 9 ببینید: