دانلود اپلیکیشن‌ها مستقیماً از خود جستجوگر گوگل امکان پذیر شد

دانلود مستقیم از گوگل

هنگامی که شما در گوگل به جستجوی یک اپلیکیشن می‌پردازید چقدر آسان خواهد شد که در همان بالای صفحه بتوانید به صورت مستقیم به گوگل پلی رفته و این اپلیکیشن را دریافت کنید. اما گوگل به این قانع نیست و قصد دارد تا کار را از این هم برای کاربران خودش آسان تر کند.

بر اساس گزارش اندروید پلیس، مانتین ویو یک ویژگی جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده است که به وسیله آن قادر به نصب اپلیکیشن‌ها به صورت مستقیم از طریق جستجوگر گوگل خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما عبارت Telegram andoid app را در جستجوگر خود تایپ کنید، پس از جستجو کافیست تا بر روی گزینه install موجود در زیر باکس جستجو کلیک کرده تا به صورت مستقیم و بدون جابه جایی به اپلیکیشن گوگل پلی، برنامه تلگرام را دریافت نمایید.

اندروید پلیس اضافه می‌کند که برخی از کاربران اندرویدی نزدیک به یک ماه است که قادر به استفاده از این ویژگی می‌باشند، اما در حال حاضر این قابلیت در اختیار همگان نمی‌باشد. اگر می‌خواهید امتحان کنید که آیا این ویژگی در اختیار شما خواهد بود یا خیر، باید بدانید که به نظر می‌رسد که این ویژگی برای مرورگر کروم در نظر گرفته نشده است و باید از طریق خود اپلیکیشن گوگل به طور مستقیم اقدام به جستجوی برنامه مورد نظر نمایید.