اندروید 7.0 نوقا تنها بر روی 0.3 درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده است

اندروید 7.0 نوقا تنها بر روی 0.3 درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده است

از زمان عرضه عمومی اندروید 7.0 نوقا چندین ماه می‌گذرد، با این حال به نظر می‌رسد تعداد دیوایس هایی که این به‌روزرسانی را دریافت کرده اند سهم ناچیزی از دیوایس‌های اندرویدی را به خود اختصاص می‌دهند. در این رابطه به گزارش صفحه توسعه دهندگان اندروید گوگل، نسخه 7.0 نوقا تاکنون تنها بر روی 0.3 درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده است.

تاکنون آپدیت اندروید نوقا در دسترس دیوایس های نکسوس و گوگل پیکسل قرار گرفته است، با این حال با توجه به اینکه عرضه گوگل پیکسل‌ها به دلیل تقاضای زیاد با تأخیر مواجه شده به نظر می‌رسد این آمار منطقی باشد. برای گوشی‌های غیر نکسوس و غیر پیکسل نیز، اکنون تنها ال جی V20 به صورت پیش فرض از اندروید 7.0 استفاده می‌کند که عرضه آن نیز در حال حاضر به اپراتورها محدود شده و انتظار می‌رود نسخه‌های آنلاک این گوشی از این ماه وارد بازار شوند بنابراین احتمالاً آمار بد اندروید 7.0 نوقا در زمینه نصب بر روی دیوایس های اندرویدی همچنان ادامه داشته باشد.

با این حال احتمالاً در طی چند ماه آینده، تولیدکنندگان بیشتری این آپدیت را در اختیار دیوایس های خود قرار دهند، در این رابطه سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 7 و اس 7 اج را به نسخه اندروید نوقا مجهز کند. همچین عرضه اچ تی سی بولت نیز می‌تواند به افزایش این آمار کمک کند.

در ادامه درصد استفاده دیوایس‌های اندرویدی از سایر نسخه های این سیستم عامل قابل مشاهده است:

android_nougat_install-640x380

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید