بازی Angry Birds 2 برای اندروید و iOS عرضه شد

Angry Birds 2 for Android and iOS

نسخه جدید بازی بسیار محبوب پرندگان خشمگین یا همان Angry Birds بعد از حدود 6 سال بالاخره عرضه شد. البته از سال 2009 که اولین قسمت از این سری بازی ها توسط Rovio Entertainment روانه بازار شد، تعداد زیادی نسخه فرعی از آن منتشر شده است و علاقه مندان این بازی کمبودی را احساس نکرده اند. اما بالاخره شرکت سازنده این عنوان نتیجه گرفت که با اعمال تغییراتی بیشتر در این سری، آن را از حالت یکنواخت خود خارج کند.

ایده اصلی این سری بازی ها در نسخه جدید هیچ تغییری نکرده است و کماکان باید با یک تیر و کمان، پرندگان خشمگین را که قصد انتقام گرفتن از دشمنان خود یعنی خوک های سبز رنگ را دارند، به سمت سازه های آنان شلیک نمایید و همه آن ها را نابود کنید. حفظ این الگو کار بسیار عاقلانه ای از جانب Rovio بوده، چرا که به نوعی مهمترین عامل محبوبیت Angry Birds همین گیم پلی ساده و روان و مفرح آن بوده است.

بیشتر پرندگان موجود در بازی Angry Birds 2، همان پرندگان آشنای نسخه های پیشین هستند و تنها چند پرنده جدید به جمع آن ها اضافه شده است. گیم پلی بازی هم همانطور که اشاره شد تغییر خاصی نداشته است و با همان گیم پلی ساده نسخه های قبل مواجه هستیم که البته در برخی زمینه ها بهبود هایی داشته اشت. نحوه رد کردن مراحل در نسخه جدید کمی فرق کرده است و مراحل به صورت چند بخشی طراحی شده اند که برای عبور از یک بخش به بخش دیگر باید مقدار معینی از سازه های خوک ها را به همراه خود آن ها نابود کنید. همچنین در Angry Birds 2 مبارزه با غول آخر ها نیز به بازی اضافه شده است که می تواند بسیار جالب باشد.

Angry Birds 2 Screen Shotیکی از ویژگی هایی که بسیاری از گیمر ها همواره جای خالی آن را در این سری از بازی ها احساس می کردند، انتخاب پرنده دلخواه برای پرتاب کردن بود که بالاخره در این نسخه جدید، این قابلیت اضافه شده است. پیش از این پرنده ها به صورت نوبتی برای پرتاب شدن درون تیر و کمان قرار می گرفتند و از این به بعد می توانید خودتان هر پرنده ای را که خواستید درون تیر و کمان قرار دهید.

در کنار همه این ها، در Angry Birds 2 با گرافیک بهتر و انیمیشن های روان تری روبرو هستیم که از بین بردن خوک ها و قلعه های آن ها را بسیار جذاب تر و چشم نواز تر از گذشته کرده است.

بازی Angry Birds 2 هم اینک برای اندروید عرضه شده است و انتظار می رود تا پایان امروز برای کاربران iOS نیز در دسترس قرار بگیرد ولی متاسفانه باید اعلام کنیم که این بازی برای گوشی های ویندوز فون ارائه نخواهد شد. اگر شما هم از طرفداران این سری بازی ها هستید حتما نسخه جدید را تهیه کنید و از پرتاب کردن پرنده های با مزه آن به سمت خوک ها لذت ببرید.

در انتها می توانید تصاویری از این بازی زیبا را مشاهده کنید.

phonearena