اپل از آیپد 9.7 اینچ جدید «Apple iPad 9.7» رونمایی کرد؛ جایگزینی برای آیپد ایر 2

آیپد 9.7 اینچ جدید «Apple New iPad 9.7»

امروز اپل در کنار رونمایی از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس قرمز رنگ، از یک آیپد 9.7 اینچ جدید نیز پرده برداشت، هرچند که این مدل، آیپدی با پسوند پرو نیست که انتظار داشتیم، اما جایگزینی برای آیپد ایر 2 است که در اکتبر سال 2014 به بازار عرضه شد! این کاملا مشخص است که دیگر آن زمان که مردم هر سال گوشی و یا تبلت خود را با مدل جدیدی جایگزین می‌کردند، گذشته است، از همین رو اپل برای معرفی مدل جدید آیپد 9.7 اینچی، فاصله‌ای بیش از دو سال انداخته است.

اینطور که شایع شده، آیپد پرو 10.5 اینچی تا ماه آپریل معرفی نخواهد شد و اپل برای رونمایی از آیپد 9.7 اینچی جدید نیز مراسم خاصی تدارک ندیده و تنها به انتشار یک ویدیوی چند دقیقه‌ای برای معرفی آن اکتفا کرده است.

آیپد 9.7 اینچ جدید «Apple New iPad 9.7»آیپد 9.7 اینچی جدید کمی ضخیم‌تر و سنگین‌تر از آیپد ایر 2 بوده اما با تراشه‌ی Apple A9 بسیار قدرتمند تر است، اما با این حال نسبت به مدل‌های دیگر قیمت پایین‌تری دارد. این مدل از آیپد با قیمت پایه 329 دلار برای مدل 32 گیگابایتی وای‌فای و 459 دلار برای مدل سولار، نسبت به پایین‌ترین مدل آیپد ایر 2 که 499 دلار قیمت داشت در حدود 150 دلار ارزان‌تر است.

آیپد 9.7 اینچی جدید از 24 مارس در رنگ های طلایی و خاکستری در فروشگاه اپل عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید