بار دیگر اپل بهترین برند جهان شناخته شد

به طور معمول شرکت های بزرگی همچون اپل، گوگل و سامسونگ سالانه می‌کوشند تا با پیشرفت در حوزه های مختلفی که در آن‌ها فعالیت دارند، مخاطبین بیشتری را به سمت برند خود کشانده و به سرمایه‌های خود بیفزایند. در همین راستا به نظر می‌رسد شرکت اپل به همین سادگی قصد ندارد تا جایگاه بهترین برند جهان را به سادگی از دست بدهد.

شرکت اپل در یکی دیگر از سالهای فعالیت خود موفق شد لقب بهترین برند را از آن خودش کند. شرکت مشاوره اینتربرند، چهار سالیست که کمپانی اپل را در راس جدول بهترین نام‌های تجاری جهان قرار می‌دهد. بنابراین اپل در میان شرکت های مختلفی همچون گوگل، مایکروسافت، سامسونگ، آمازون و سایر شرکت های بزرگ جهان، موفق شد تا بار دیگر خودش را ثابت کند.

اپل نه تنها در رأس بهترین برندهای جهان قرار گرفته بلکه آن‌ها با شکستن اپوزوسیون اینک از ارزش خارق‌العاده‌ای برخوردار هستند. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی اینتربرند، اینک ارزش اپل چیزی حدود 178 میلیارد دلار خواهد بود و این در حالی است که گوگل با عرضی 133 میلیارد دلاری در رده دوم این جایگاه با اختلافی بسیار زیاد قرار دارد. جالب اینجاست که شرکت کوکا کولا با ارزشی حدود 73 میلیارد دلار در رده سوم این جدول قرار گرفته است. به نقل از اینتربرند شما می‌توانید در زیر لیست 10 برند برتر جهان در سال 2016 میلادی را مشاهده کنید:

  1. اپل
  2. گوگل
  3. کوکا کولا
  4. مایکروسافت
  5. تویوتا
  6. آی.بی.ام
  7. سامسونگ
  8. آمازون
  9. مرسدس بنز
  10. جی.ای

این مرکز آمار همچنین در جلوی اسم اپل نوشته است:

یک شرکت فناوری که با نوآوری همراه با محصولات و سیستم عامل نرم افزاری خود، ارائه تجارب بدون مرزی را در سراسر دستگاه ها همراه با توامند سازی مردم به جهت دستیابی به خدمات موفقیت آمیز رقم می‌زند.

لازم به ذکر است که این مرکز سالانه لیست بهترین و ارزشمندترین برندهای جهان را منتشر می‌کند. بدون شک اپل با چندین سال حضور در صدر این جدول اینک به یک برند دست نیافتنی تبدیل شده است که تنها گوگل توان رقابت و رسیدن به آن را خواهد داشت.

4 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید