آیا ساعت های هوشمند گرد اپل از راه خواهند رسید؟

ساعت هوشمند گرد اپل

آیا ظاهر مربعی ساعت اپل را دوست دارید و از آن لذت می برید؟ بسیار خوب، تا زمان باقیست می توانید از آن لذت ببرید. چرا که اپل پتنتی (حق ثبت اختراع) به ثبت رسانده است که میتواند نشانگر تولید ساعت های اپل گرد در آینده باشد.

این پتنت، ساعتی هوشمند با ظاهر گرد سنتی را به تصویر می کشد که رقبای اپل مدتیست ساعت های هوشمند خود را با این شمایل به بازار عرضه می کنند.

بسیار منطقی است که اپل به دنبال ساخت گونه گرد ساعت خود باشد و آن را در خط تولید خود جای دهد. چرا که ظاهر شکیل آن باعث جذب هر چه بیشتر مصرف کنندگان و افزایش رضایت آنان خواهد شد. ولی ممکن است ما به زودی شاهد این تغییر نباشیم و شاید چند سالی با رسیدن ساعت های هوشمند گرد اپل فاصله داشته باشیم.

برای اینکه این ساعت گرد اپل همانند موتو 360 نباشد، اپل از سطرها و ستون های پیکسلی استفاده خواهد کرد تا هیچ فضایی بی استفاده باقی نماند که این باعث خلوت تر شدن صفحه نمایش این ساعت خواهد شد.استفاده از سطرها و ستون های پیکسلی

همانند همیشه، ثبت حق اختراعی توسط اپل لزوما به این معنی نیست که این محصول روشنایی روز را به چشم خواهد دید. این موضوع در مورد اپل به شدت مصداق دارد، چرا که سرباری از این پتنت ها را دیده ایم که هیچکدام راه خود را به خط تولید کوپرتینو پیدا نکرده اند. ولی با این وجود شانس دیدن برخی از این محصولات در سبد این کمپانی جاه طلب وجود خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید