اینک برنامه Carpool Karaoke اختصاصی اپل موزیک است

ساخت سری جدید Carpool Karaoke توسط اپل موزیک

اپل به دنبال ساخت یک برنامه تلویزیونی با نام Planet of the Apps است که همان‌طور که می‌توان حدس زد در رابطه با اپ‌ها و توسعه دهندگان است. همچنین امروز خبری منتشر شد که اپل حق پخش یک برنامه تلویزیونی مشهور را از شبکه CBS خریداری کرده است.

برنامه تلویزیونی Carpool Karaoke به عنوان یک نمایش با بازیگری James Corden آغاز شد. در این برنامه از افراد مشهور جامعه برای یک سواری تفریحی با ماشین دعوت می‌شد و می‌توانستند در سواری با خودرو آهنگ مورد علاقه خود را نیز بخوانند. این برنامه توانست به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. Carpool Karaoke توانست به یکی از پربازدیدترین برنامه‌های آخر شب تلویزیون با بیش از 830 میلیون بازدید در یوتیوب تبدیل شود.

Chris Martin joins James Corden for Carpool Karaoke on "The Late Late Show with James Corden," airing the week of February 1st, on The CBS Television Network. Photo: Darren Michaels/CBS ©2016 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved
خواننده بریتانیایی کریس مارتین در برنامه Carpool Karaoke

در هر قسمت این مجموعه افراد مختلفی شرکت می‌کنند و قرار است اپل موزیک 16 قسمت جدید آن را به صورت اختصاصی تهیه کند و آن را برای مشترکان اپل موزیک در 100 کشور دنیا در دسترس قرار دهد.

این درحالی‌است که Corden به عنوان یک تهیه کننده در سری جدید فعالیت خواهد کرد و قصد بازی در این مجموعه 16 قسمتی را ندارد. اما هنوز قصد میزبانی برنامه Carpool Karaoke را در نمایش آخر شب شبکه CBS دارد. میزبان این سری متعاقبا در سایت اپل موزیک اعلام خواهد شد.

ادی کو مدیر بخش اپل موزیک اعلام کرد که نمایش تلویزیونی Carpool Karaoke بسیار مناسب این بخش است و مشترکان می‌توانند 16 قسمت بعدی را از اپل موزیک تماشا کنند.

به نظر می‌رسد اپل موزیک با ساخت کارهای اختصاصی آینده خوبی در پیش روی خود رسم کرده است و می‌تواند طیف بیشتری از مخاطبان را به سمت خود جذب کند.