آیپد پرو فردا معرفی شود اما تا نوامبر روانه بازار نخواهد شد

آیپد پرو فردا معرفی شود
آیپد پرو فردا معرفی شود

مدتی است از آیپد پرو صحبت می شود، تبلتی که وجود آن هنوز به صورت رسمی از سوی اپل تایید نشده است اما تاریخ نشان داده شایعات به حقیقت تبدیل می شوند. حالا وب سایت 9to5 می گوید اپل فردا، 18 شهریور به همراه آیفون 6 اس آیپد پرو را نیز معرفی خواهد کرد.

براساس گزارشات منتشر شده، آیپد پرو نمایشگر 12.9 اینچی دارد بنابر این 33 درصد از آیپد ایر 2 بزرگتر خواهد بود. اپل این تبلت را به تراشه A9X اختصاصی خود و حافظه 64 تا 128 گیگابایتی مجهز کرده است و به صورت پیش فرض با سیستم عامل آی او اس 9.1 ارائه خواهد شد. ای او اس 9.1 برای صفحه نمایش بزرگ آیپد پرو بهینه شده است و می توان در آن مانند آیپد ایر، دو اپلیکیشن را به صورت کامل در کنار هم اجرا و مشاهده کرد.

آیپد پرو در سه رنگ طلایی، نقره ای و خاکستری به همراه قلم فورس تاچ و صفحه کلید فیزیکی QWERTY ارائه خواهد شد. این تبلت فردا در مراسم رونمایی از آیفون ها معرفی می شود اما تا نوامبر روانه بازار نخواهد شد.

مایکروسافت و اپل رقیب دیرینه یکدیگر می باشند و آیپد پرو بدل به رقیبی برای نسل آینده سرفیس (سرفیس پرو 4) مایکروسافت خواهد بود، بنابراین دیدن رقابت این دو کمپانی با یکدیگر جالب به نظر می رسد.

phonearena