ویدیو انتشار یافته از آیفون 7 پلاس [تماشا کنید]

ببینید: ویدیو انتشار یافته از آیفون 7 پلاس

یک ویدیو جدید که به خوبی بدنه آیفون 7 پلاس را نشان می‌دهد در دنیای مجازی منتشر شده است. البته مدل معرفی شده در این ویدیو یو طرح اولیه است (طرح نهایی ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد). به همین دلیل نمی‌توان به طور قطع مطمئن شد آیفونی که در آینده به دست ما خواهد رسید، دقیقا به همین شکل و اندازه باشد. در واقع بسیاری از چیزهایی که در این ویدیو می‌بینیم، قبلا نیز در تصاویر و رندرهای منتشر شده گذشته دیده‌ایم.

چیزی که قبل از همه چیز جلب توجه می‌کند رنگ آبی تیره یکدست آن است که یک گزینه رنگ جدید برای خریداران آیفون. در پشت گوشی شما به وضوح می‌توانید دوربین دوگانه را ببینید که در شایعات گذشته نیز از حضور آنها یا خبر شده بودیم؛ هر دو لنز بنابر گزارشات پیشین سنسور 12 مگاپیکسلی دارند و تنها یکی از آن‌ها لرزشگیر نوری (OIS) و ظاهرا دیگری تنها برای بزرگنمایی اپتیکال استفاده شده است. خطوط آنتن به لبههای بالا و پایین بدنه منتقل شده‌اند و در آخر حذف جک 3.5 صوتی را می‌بینیم.

این مدل از آیفون 7 علاوه بر تغییرات بالا، از پورت اتصال هوشمند اپل نیز بهره می‌برد که تا اکنون فقط بر روی تبلت آیپد پرو شاهد حضور آن بودیم، این پورت کمک می‌کند تا ابزارهای دیگر مانند کیبورد را به دستگاه متصل کنیم. یک آهنربای قوی نیز در این محل وجود دارد تا کیبورد یا دستگاه دیگر به راحتی و با اطمینان بالا به آیفون متصل شود. بنابراین باید به زودی شاهد معرفی یک کیبورد تاشو QWERTY برای آیفون 7 پلاس باشیم.

صادقانه بگویم؛ من نیز 100 درصد این ویدیو منتشر شده را نپذیرفته‌ام، تنها راه اطمینان صبر کردن تا زمان معرفی رسمی آیفون 7 است.