اپلیکیشن اپل موزیک به زودی برای اندروید منتشر می‌شود + تصاویر فاش شده

اپلیکیشن اپل موزیک به زودی برای اندروید منتشر می‌شود
اپلیکیشن اپل موزیک به زودی برای اندروید منتشر می‌شود

در اوایل سال جاری اولین اپلیکیشن اندرویدی اپل در پلی استور گوگل قرار گرفت، در واقع این اپ ساخته خود اپل نبود و فقط زمانی که اهالی کوپرتینو اقدام به خرید کمپانی بیتس نمودن نام این اپلیکیشن را در پلتفرم اندروید به اپل تغییر دادند. با این حال کمی بعد و درست ماه گذشته دومین اپ اندرویدی اپل با هدف ساده‌سازی مهاجرت کاربران اندرویدی به آی او اس به نام Move to iOS پا به بستر اندروید گذاشت.

در ژوئن گذشته، اپل اعلام کرد که اپلیکیشن اپل موزیک برای کاربران اندرویدی پاییز سال جاری منتشر خواهد شد و قبل از انتشار رسمی آن تعدادی از کاربران اندرویدی نسخه آزمایشی این اپ را به صورت خصوصی دریافت خواهند کرد.
تفاوت عمده اپل موزیک در اندروید و آی او اس به سیستم استفاده آزمایشی آن بر می‌گردد، به‌طوری‌که در سیستم عامل آی او اس کاربران می توانند قبل از خرید سرویس ۳ ماه از آن به صورت آزمایشی و رایگان استفاده کنند، اما در اندروید کاربران نمی توانند از این ویژگی بهره‌مند شوند و در زمان نصب باید اقدام به عضویت و خرید اشتراک این سرویس نمایند. اپل برای یک ماه از هر فرد ۹٫۹۹ دلار می گیرد و در همین حین اگر ۱۴٫۹۹ دلار بابت این سرویس پرداخت شود، تا ۶ نفر از اعضای خانواده را پوشش خواهد داد. این قیمت‌ها در هر دو سیستم‌عامل یکسان است و اپل از این نظر برای کاربران دو سیستم‌عامل تفاوتی قائل نشده است
در ادامه تصاویر فاش شده از الیکیشن اندرویدی اپل موزیک آمده است: