افتتاح صفحه اینستاگرام iBooks همزمان با عرضه کتاب جدید هری‌پاتر

افتتاح صفحه اینستاگرام iBooks

اپل به تازگی اکانتی رسمی در اینستاگرام افتتاح کرده است که مربوط به فروشگاه iBooks این شرکت می‌باشد. اپل این اکانت را بسیار به موقع و قبل از انتشار کتاب جدید هری پاتر باز کرده و می‌تواند از آن برای تبلیغ بیشتر در خصوص این کتاب پرفروش استفاده کند. در صفحه اینستاگرام مذکور لینکی به آیتونز قرار داده شده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند کتاب را با قیمت 14.99 دلار سفارش داده و از طریق iBooks آن را مطالعه نمایند.

کتاب جدید هری پاترالبته اپل کتاب‌های دیگری را نیز در صفحه اجتماعی جدید خود معرفی و تبلیغ می‌کند، اما مطمئناً کتاب جدید هری پاتر توجه بیشتری را به سمت خود جلب خواهد کرد. جدیدترین نسخه از کتاب‌های هری پاتر مربوط به تئاتری است که از دیروز نمایش خود را در شهر لندن آغاز کرده است. اگر شما هم به این سری کتاب‌های تخیلی علاقه‌مند هستید باید بگوییم که هری پاتر دیگر بزرگ شده و حالا صاحب سه فرزند می‌باشد و تمرکز کتاب جدید نیز بر روی فرزندان او خواهد بود.

هری پاتر و فرزند طلسم شده
صحنه‌ای از تئاتر «هری پاتر و فرزند طلسم شده»

همانطور که اشاره کردیم نسخه جدید کتاب‌های هری پاتر که «هری پاتر و فرزند طلسم شده» نام دارد، برخلاف هفت نسخه پیشین، یک کتاب رمان معمولی نیست بلکه متن نمایشنامه‌ای است که در حال حاضر در تئاترهای انگلستان به نمایش درآمده است. ناشر این کتاب تا اوایل سال 2017 اقدام به فروش نسخه ویژه تمرینی این عنوان خواهد کرد و در آن زمان نسخه نهایی را عرضه می‌کند.