اپل اولین کیس مجهز به باتری داخلی آیفون 6 و 6 اس را معرفی کرد

اپل اولین کیس مجهز به باتری داخلی آیفون 6 و 6 اس را معرفی کرد
اپل اولین کیس مجهز به باتری داخلی آیفون 6 و 6 اس را معرفی کرد

خوب به نظر می‌رسد اپل هم وارد تولید کیس و پاور بانک شده است چرا که این کمپانی به صورت رسمی اولین کیس مجهز به باتری را رونمایی کرد.

اپل امروز کیسی معرفی کرد که در داخل خود یک باتری با ظرفیت 1715 میلی آمپر دارد. اندازه این کیس طوری است که فقط می‌توان از آن برای آیفون 6 و یا 6 اس استفاده کرد و خبری از نسخه‌ی آیفون 6 اس پلاس نیست اما احتمال می رود این کمپانی به زودی کیسی نیز برای این گوشی بزرگ عرضه کند.

این کیس با باتری داخلی خود می‌تواند تا 25 ساعت مکالمه و 18 ساعت روی شبکه LTE آیفون را روشن نگه دارد و یا 20 ساعت پخش ویدیو را. به زبان ساده تر باتری 1715 میلی آمپری این کیس به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند از آیفون خود تا دو برابر زمان معمول استفاده نمایند. جالب است اینکه این باتری به صورت کامل با آی او اس هماهنگ شده و در زمان کاهش شارژ با استفاده از نمایش اعلان در لاک اسکرین و مرکز اعلان‌ها، کاربر را آگاه می سازد.

 از نظر طراحی این کیس بسیار عجیب است چرا که باتری داخل این کیس باعث شده یک برآمدگی بسیار بزرگ روی آن بوجود آید. البته پاور بانک ها و یا کیس های مجهز به باتری داخلی معمولا اندازه باریک و وزن سبکی ندارند و این کیس نیز از این قاعده مستثنی نیست.این پاور بانک از طریق پورت معمول آیفون ها یا همان لایتینگ شارژ شده و از طریق همین پورت نیز به آیفون متصل می شود. همچنین برای شارژ آن می توان از داک آیفون نیز استفاده کرد.

این کیس در رنگ های سفید و خاکستری با قیمت 99 دلار به صورت رسمی از سوی اپل به فروش می رسد.