نسل بعدی همه آیفون‌ها نمایشگر شیشه‌ای خمیده خواهند داشت

نسل بعدی همه آیفون‌ها نمایشگر شیشه‌ای خمیده خواهند داشت

کمپانی اپل با رونمایی از نسل بعدی آیفون، ده سالگی این گوشی‌های هوشمند را جشن خواهد گرفت. زمان مانند برق و باد می‌گذرد و ما کم‌کم به زمان رونمایی این گوشی‌ هوشمند داریم نزدیک می‌شویم. بنا به گزارش امروز خبرگزاری بلومبرگ جلوی گوشی آیفون بعدی تمام به صفحه نمایش اختصاص داده شده است و اپل از شیشه خمیده برای ساخت آن استفاده خواهد کرد.

در پاییز امسال کمپانی اپل سه آیفون جدید را رونمایی خواهد کرد که دو تای این آیفون‌ها نسخه به‌روزرسانی شده آیفون‌های کنونی در بازار خواهند بود و سومین گوشی نسل بعدی آیفون خواهد بود که تا به امروز شایعات فراوانی درباره ویژگیهای جدید این گوشی به بیرون درز پیدا کرده است. شایعه شده این گوشی هوشمند با طراحی جدید و نمایشگر اولد به بازار خواهد آمد و بنا به جزئیات گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری بلومبرگ اندازه صفحه نمایش مانند آیفون‌های 7 پلاس موجود کنونی است که کمی بزرگتر از آیفون 7 می‌باشند. در حال حاضر کمپانی اپل در حال کار کردن بر روی بدنه‌ای استیل و نمایشگر شیشه‌ای خمیده است که به همراه دوربین‌های پیشرفته گجتی قدرتمند را خواهد ساخت.

از سوی دیگر بحث‌های زیادی درباره طراحی جدید آیفون 8 شده که نشان می‌دهد اکثریت متفق‌القول هستند که آیفون بعدی بسیار شبیه به سامسونگ گلکسی اس 8 (Galaxy S8) رونمایی شده در بازار خواهد بود. تاکنون مسئولان اپل، این خبرها را تایید نکرده‌اند و مانند سال‌های گذشته باید تا ماه سپتامبر (اواخر شهریور ماه) و شاید تا نوامبر (آبان ماه) منتظر ماند و دید این بار تیم کوک و همکارانش چه محصولی را از آستین خود بیرون خواهند آورد. برای خبرهای بیشتر از نسل بعدی گوشی آیفون همراه دیجی رو باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید