شایعه رونمایی از اپل واچ 2 در شهریور ماه سال آینده

شایعه رونمایی از اپل واچ 2 در شهریور ماه

بیش از یک سال است که اپل واچ معرفی شده و بسیاری منتظر اپل واچ 2 هستند تا ببینند شرکت اپل چه بهبودها و نوآوری‌هایی را در آن به کار برده است. این شرکت تا کنون هیچ زمانی را برای معرفی سری دوم ساعت هوشمند خود اعلام نکرده ولی اکنون شایعاتی به گوش می‌رسد که خبر از معرفی اپل واچ جدید در شهریور ماه (سپتامبر) یا مهر ماه (اکتبر) سال آینده و پس از معرفی آیفون‌های جدید می‌دهند.

DigiTimes در گزارشی نوشت: تمامی دستبندهای سفارش داده شده برای اپل واچ 2 در شهریور (سپتامبر) یا مهر (اکتبر) آماده تحویل می‌شوند اما این خبر دلیلی برای معرفی این محصول در سال جاری و در این ماه‌ها نیست. ظاهرا شرکت اپل برای تهیه و سفارش قطعات این ساعت هوشمند بسیار محافظ کارانه عمل می‌کند.

این گزارش هیچ اشاره‌ای به تامین کننده‌گان قطعات برای جدیدترین ساعت اپل نمی‌کند و حتی تعداد و نام تامین کنندگان نیز مشخص نشده، بنابراین نمی‌توان به هیچ عنوان از آن اطلاع جدیدی کسب کرد.

اپل واچ 2اطلاعات چندانی از این ساعت وجود ندارد اما با این حال انتظار بکارگیری پردازنده سریع‌تر، حافظه بیشتر، بهبود عمر باتری، وجود GPS داخلی، قابلیت اتصال به آیفون و چند ویژگی کوچک را در اپل واچ 2 داریم.

اپل آیفون جدید خود را در اواخر ماه شهریور (میانه ماه سپتامبر) معرفی خواهد کرد، پس انتظار می‌رود ساعت جدید اپل نیز پس از معرفی آیفون 7 و در سال آینده رونمایی شود.