جدیدترین محصول اپل یک کتاب جالب است!

آخرین محصول اپل یک کتاب جالب است

اپل در آخرین اقدام خود از محصولی کاملا متفاوت و جالب رونمایی کرده است، یک کتاب. در این محصول می توان 450 عکس از انواع اقسام محصولات اپل از ابتدای شکل گیری آن تا به امروز را دید و این برای طرفداران این برند می تواند اتفاقی خوش حال کننده و فوق العاده محسوب شود. بطور مثال در این کتاب می توان تصاویری از iMac سال 1998 را دید.

از دیگر بخش های این کتاب می توان به اطلاعاتی درباره ی مواد و تکنیک های استفاده از آن ها و همینطور تکنیک های طراحی این کمپانی در دو دهه ی اخیر اشاره کرد.

نام این کتاب طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا می باشد.

جاناتان آیو، مدیر ارشد طراحی اپل گفته که این کتاب را تقدیم به استیو جابز می کنیم.

این کتاب در دو اندازه تهیه شده و تمامی تصاویر با کیفیتی بالا بر روی کاغذی مخصوص و سفارشی به چاپ رسیده اند. جالب است که بدانید این محصول در طول 9 سال به مرحله ی نهایی خود رسیده و تمامی کارهای تهیه کاملا توسط خود کمپانی اپل به انجام رسیده است.

آخرین محصول اپل یک کتاب جالب است

عکاس، اندرو زاکرمن این تصاویر را به ثبت رسانده و محصول را در کنار مراحل ساخت آن در قاب عکس به نمایش گذاشته است.

همانطور که کمی قبل تر گفته شد این کتاب در دو اندازه ی 26 در 32 سانتی متری و 33 در 41 سانتی متری به چاپ رسیده که به ترتیب قیمت آن ها برابر با 199 دلار و 299 دلار می باشد.

جاناتان آیو درباره ی این کتاب می گوید :

اولین هدف و همینطور محرک ایده های شگفت انگیز استیو جابز این بود تا بتواند برای انسان ها محصولی فوق العاده را پدید بیاورد و این دیدگاه نیز امروزه هنوز در بطن وجود اپل و محصولات ان به چشم می خورد و حتی می توان گفت این یکی از رمزهای موفقیت ما می باشد.

این کتاب شامل محصولات اصلی و مهم اپل می باشد که در طی این 20 سال طراحی شده و به مرحله ی ساخت رسیده اند. ما امیدوار هستیم که این کتاب بتواند به همگان و طرفداران اپل نشان دهد که چرا و چگونه اپل تا به این جای کار به بهترین شکل ممکن به سمت هدف و موفقیت حرکت کرده و همچنین چراغ راهی باشد برای دانشجویان و علاقه مندان به طراحی.

نظر شما درباره ی این کتاب تولید شده توسط اپل چیست؟

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید