Applock fingerprint؛ قفل اپلیکیشن‌ها با اثرانگشتان شما [دانلود کنید]

اپلیکیشن Applock fingerprint

سنسور اثر انگشت در گوشی‌های اندرویدی امروزی بیش از پیش وجود دارد و تقریباً تمامی تلفن‌های هوشمند تازه ارائه شده توسط کمپانی ها دارای این تکنولوژی می‌باشند. به نظر می‌رسد که یکی از ارکان مهم امنیت تلفن‌ها سنسور‌های اثر انگشت باشند، چرا که ایده خوبی جهت جلوگیری از تماشای محتویات خصوص افراد خواهد بود و حریم امنی را برای کاربران در استفاده از تلفن هوشمندشان به وجود می‌آورد. اما چقدر خوب است که حتی در مواقعی که تلفن ما قفل نمی‌باشد، اپلیکیشن‌ها برای اجرا نیازمند اثر انگشتان ما باشند.

برنامه‌های زیادی برای ایجاد یک لایه امنیتی در تلفن هوشمند شما ارائه شده اند اما در مورد این بحث شما تجربه ای نخواهید داشت. اپلیکیشن قدرتمند AppLock به کاربرانش این قابلیت را اهدا می‌کند که برنامه‌های موجود درون دستگاه خود را قفل کارده تا تنها در صورت تشخیص اثر انگشت ایشان اجرا شوند.

در واقع به این معنی است که اگر شما می‌خواهید اپلیکیشن‌های پیام رسانتان مانند واتس اپ، تلگرام و غیره را حتی در مواقع قفل نبودن تلفنتان نیز ایمن نگه دارید، بهترین انتخاب برای شما برنامه AppLock خواهد بود که تنها لازمه آن، مجهز بودن تلفن هوشمند شما به یک سنسور اثر انگشت می‌باشد.

اپلیکیشن Applock fingerprint

این اپلیکیشن مخصوص پلتفرم اندروید کاملاً رایگان بوده و با استفاده از تبلیغات درون برنامه ای به درآمد زایی می‌اندیشد.