منتشر نشدن نسخه جدید بازی Assassin’s Creed درسال 2016[شایعه]

بازی Assassin's Creed

شرکت یوبی سافت، پس از عرضه دومین قسمت از سری بازی Assassin’s Creed در سال 2009، تاریخ مشخصی را برای عرضه نسخه‌های جدید هرساله این بازی قرار داد. به همین خاطر طرفداران و علاقه‌مندان به این بازی انتظار داشتند که در سال 2016 نیز طبق روال گذشته نسخه جدید بازی Assassin’s Creed را ببینند.

اما امسال به نظر می‌رسد که این اتفاق نخواهد افتاد. شایعاتی از منابعی آگاه به گوش می‌رسد که عنوان می‌کنند یوبی سافت در سال 2016 قصد دارد تا بر روی ساخت فیلم سینمایی این اثر تمرکز کرده و درواقع، عرضه نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed را به سال 2017 موکول نماید.

بنا به گفته این منابع نام نسخه جدید Empire خواهد بود که در مصر باستان اتفاق خواهد افتاد. این قضیه می‌تواند آغاز کننده یک سه گانگی شخصیت جدید بر روی شخصیت اصلی بازی (همانند نسخه های بازی Assassin’s Creed II BrotherHood و Revelations) با مکان‌هایی مانند یونان و روم باشد.

بر اساس گزارشات مندرج شده در وبسایت معروف کوتاکو، یوبی سافت قصد دارد  تا پاییز امسال با ساخت یک کالکشن از سری بازی Assassin’s Creed به همراه ایجاد تغییراتی، این محصول را در عوض قسمت جدید Assassin’s Creed روانه بازار نماید. با این حال هنوز هیچ یک از مقامات رسمی یوبی سافت چنین موضوعی را تایید و یا حتی تکذیب نکرده اند.

هرچند که از نظر برخی از طرفداران این بازی، تاخیر به وجود آمده نوید بخش حصول پیشرفت‌های جدیدی در سری جدید بازی خواهد بود.
نظر شما در مورد تاخیر یکساله عرضه نسخه جدید بازی Assassin’s Creed چیست؟