ایسوس تبلت ZenPad C 7.0 را به طور رسمی معرفی کرد

پیش از این و در اوایل این ماه کمپانی ایسوس (Asus) تبلت های ZenPad 8.0 و ZenPad 8.0 S را در خلال همایش Computex 2015 معرفی کرد. حال این شرکت بدون هیچ هیاهو و تبلیغات اضافه ای، با انتشار یک ویدیوی رسمی از تبلت جدیدی در این سری با نام ZenPad C 7.0 پرده برداشت. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

تبلت جدید ZenPad C 7.0 دارای شماره مدل Z170 بوده و این طور که از ویدیوی منتشر شده می توان استنباط کرد با یک تبلت ارزشمند با قیمت مناسب روبرو خواهیم بود. این تبلت از یک صفحه نمایش 7 اینچی استفاده می کند که مجهز به تکنولوژی اختصاصی ایسوس با نام VisualMaster می باشد و از زاویه دید بالایی برخوردار است.

ASUS-ZenPad-C-7.0-02

این تبلت در دو مدل ارائه خواهد شد که یکی مجهز به دوربین پشتی 5 مگاپیکسلی از نوع PixelMaster و دیگری از یک دوربین 2 مگاپیکسلی در پشت بدنه استفاده می کند. کیفیت دوربین جلویی در هر دوی این مدل ها 0.3 مگاپیکسلی می باشد.

بدنه ZenPad C 7.0 از طراحی چرمی نقش برجسته استفاده کرده و 8.4 میلی متر ضخامت دارد. وزن این تبلت نیز تنها 265 گرم می باشد. تبلت ZenPad C 7.0 از دو سیم کارت همزمان با قابلیت dual-standby (که امکان انتخاب سیم کارت فعال را در اختیار کاربر قرار می دهد) و همینطور شبکه های مخابراتی 3G پشتیبانی می نماید.

منبع: gsmarena