افشای تصاویر زن واچ 3 ایسوس با صفحه نمایش گرد

بر خلاف شرکت‎های بزرگ تولیدکننده ساعت‎های هوشمند مانند ال‎جی، سامسونگ و موتورولا، ایسوس در سال‎های اخیر ترجیح داده است ساعت‎های خود را با صفحه مستطیلی عرضه کند که نمونه آن نسخه اول و دوم ساعت زن واچ این شرکت است. اما چندی قبل شایعاتی مبنی بر گرد بودن صفحه نمایش ساعت بعدی ایسوس منتشر شده بود. حال تصاویری به بیرون درز کرده است که انتظار می‎رود مربوط به این محصول باشند و مهر تاییدی هستند بر شایعات اخیر که پیرامون زن واچ 3 به گوش می‎رسید.

asus_zenwatch_3-640x528متاسفانه از تصاویر منتشر شده چیزی جز گردن بودن صفحه نمایش و سه کلید در کنار ساعت حاصل نمی‎شود. تاکنون هیچ جزئیاتی از درباره مشخصات و ویژگی‎های زن واچ 3 به بیرون درز نکرده است. در یکی از تصاویر نیز قسمت پشتی دستگاه نمایان است که بر روی آن برچسبی قرار گرفته و به همین دلیل مشخص نیست در این قسمت سنسور ضربان قلب وجود دارد یا خیر.

انتظار می‎رود زن واچ 3 از سیستم عامل اندروید Wear بهره ببرد یا شاید هم ایسوس اقدام به ساخت پلتفرم انحصاری برای خود کرده باشد. اطلاعات بیشتری درباره این محصول در دسترس نیست ولی انتظار می‎رود با برگزاری کنفرانس IFA در ماه آینده میلادی خبرهای بیشتری درباره ساعت هوشمند جدید ایسوس به گوش برسد.