بهترین بازی‌ها و برنامه‌های موبایلی در هفته‌ای که گذشت (27 دی 95)

هر روزه عنوان‌های مختلفی از بازی‌ها و برنامه‌ها برای پلت فرم‌های اندروید و آی او اس بر روی گوگل پلی استور و اپل اپ استور قرار می‌گیرد. امتحان کردن تمام این عنوان‌ها کاری غیر ممکن می‌باشد. اما نگران نباشید، ما در ادامه تصمیم داریم تا شما را با بهترین بازی‌ها و برنامه‌های جدید اندروید و آی او اس در هفته‌ای که گذشت، آشنا کنیم. با دیجی رو همره باشید.


بیشتر بخوانید:


Filmborn

Filmborn یک برنامه‌ی دوربین برای سیستم عامل آی او اس شرکت اپل می‌باشد. هر چند که قابلیت اصلی این اپلیکشن، فیلترهای فیلم مانند الهام گرفته شده از عنوان‌های سینمایی محبوب گذشته‌ی آن می‌باشد، اما گزینه‌های کنترل دستی فوق‌العاده‌ای را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد و حتی در صورت عدم استفاده از فیلترهای مذکور، تجربه‌ی کاربری لذت بخشی را فراهم می‌آورد.

دانلود: آی او اس


Exacto

Exacto یک اپلیکشن ویرایش عکس برای سیستم عامل آی او اس است که با یک ابزار کاربردی به شما اجازه می‌دهد تا یک سوژه‌ی بر روی تصویر را انتخاب نمایید و سپس آن را بر روی یک تصویر دیگر قرار دهید. این برنامه برای ترکیب اشیاء و افراد از عکس‌های مختلف بسیار مفید می‌باشد.

دانلود: آی او اس


LogoMetric

LogoMetric یک برنامه‌ی ایجاد لوگو می‌باشد که چندین و چند نمونه‌ی لوگوی قابل انتخاب را در درون خود جای داده است. این اپلیکشن به کاربران اجازه می‌دهد تا نوشته‌هایی را به لوگوهای انتخاب شده، در 120 فونت اضافه کنند. شما می‌توانید لوگوها را ویرایش کنید، به آن‌ها متن اضافه کنید و پس زمینه‌ی لوگو را با توجه به سلیقه‌تان در این اپلیکشن تغییر دهید.

دانلود: آی او اس


Yuri

Yuri یک بازی 2 بعدی در سبک کنترل اسکرول کردن به کناره‌ها است که دارای آرتورک‌ها و انیمیشن‌های فوق‌العاده‌ای می‌باشد. گیم پلی این بازی ساده اما در عین حال مفرح و با ریتم سریع است.

دانلود: آی او اس


Up And Under

Up And Under از نظر فنی یک بازی اکشن بسیار ساده به حساب می‌آید. عنوانی که در آن می‌بایست با لمس و نگه داشتن انگشت خود بر روی صفحه‌ی نمایش، از پایین بلوک‌های شناور پرواز کنید و با رها کردن انگشتتان، از روی بلوک‌های مستقر بگذرید. البته این بازی به آن آسانی که به نظر می‌آید، نیست!

دانلود: آی او اس


Chezz

Chezz تجربه‌ی منحصر به فردی را در بازی شطرنج به ارمغان می‌آورد. عنوانی که در آن نیاز نیست منتظر حرکت متقابل رقیب و فرا رسیدن نوبتتان باشید، بلکه می‌توانید بلافاصله پس از حرکت نخستتان، حرکت بعدی خود را نیز انجام دهید. این موضوع ریتم فوق‌العاده سریعی را به بازی می‌بخشد، چرا که حریف ممکن است پیش از این که شما حتی به حرکت بعدی خود فکر کنید، خارج از نوبت بازی را ادامه دهد. این بازی گیم پلی سریعی دارد و مسابقات می‌تواند تنها در 30 ثانیه و یا حتی کم‌تر به پایان برسد. علاوه بر این، در عنوان Chezz، امکان بازی چند نفره‌ی آنلاین نیز وجود دارد.

دانلود: اندروید | آی او اس

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید