بهترین اپلیکیشن و بازی های هفته

بهترین اپلیکیشن و بازی های هفته
بهترین اپلیکیشن و بازی های هفته

یکی از پست های پر طرفدار ما در دیجی رو، معرفی برترین اپلیکیشن و بازی‎‌های هفته است. در این مقالات سعی می کنیم با معرفی بهترین های فروشگاه گوگل پلی و اپ استور کمک کنیم تا شما از غافله عقب نمانید و ابزار های کاربردی جدیدی را در تلفن خود امتحان کنید. در ادامه با معرفی محصولات برتر هفته ای که گذشت با ما همراه باشید.

اپلیکیشن Confide

1

این برنامه یک سرویس امن پیام رسانی است که شامل انکریپت قدرتمندی بوده و پیام‌های آن پس از خوانده شدن ناپدید خواهند شد. همچینین از جمله سایر قابلیت‌های آن می‌توان به محافظت اسکرین شاتی و بازگردانی پیام های خوانده نشده اشاره کرد. امکان مکالمه به صورت تکی یا گروهی در برنامه وجود دارد و این اپلیکیشن از ارسال پیام، تصویر و اسناد مختلف پشتیبانی می‌کند. در نهایت نسخه دسکتاپ برنامه نیز در دسترس است.

لینک برنامه در اندروید و iOS

اپلیکیشن Sprightly

2

یک اپلیکیشن جدید از کمپانی مایکروسافت که به شما اجازه می‌دهد تا محتوی مختلف نظیر کاتالوگ، لیست قیمت، کارت‌های الکترونیکی و فلایر ها تهیه کنید. برای هر یک از این موارد نمایه‌های مختلفی توسط برنامه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و می‌توان از آن در جنبه‌های خصوصی یا کاری استفاده کرد.

لینک برنامه در اندروید

اپلیکیشن Lollicam

3

یک اپلیکیشن جدید جهت ویرایش ویدیو ها که امکان افزودن استیکر و افکت‌های زنده به همراه تصاویر GIF را به شما می‌دهد. این برنامه از قابلیت شناسایی صورت بهره می‌گیرد و بنابراین استیکر ها می‌توانند در تصاویر متحرک صورت شما را دنبال کنند. سپس می‌توانید نتایج جذاب و متفاوت تصاویر خود را با سرویس های پیام‌رسان و اجتماعی به اشتراک بگذارید.

لینک برنامه برای اندروید و iOS

اپلیکیشن Instant

4یک اپلیکیشن دیده بان برای فعالیت های شما و تلفن همراهتان. این برنامه فعالیت‌های بدنی شما را از بخش Fitness دنبال می‌کند و همچنین موقعیت مکانی شما را از گوگل مپس استخراج خواهد کرد. همچنین نحوه استفاده شما از تلفن نیز در این اپلیکیشن مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ اینکه در طول روز چقدر از آن استفاده می‌کنید و یا کدام اپلیکیشن‌ها بیشتر باز می‌شوند.

لینک برنامه برای اندروید

اپلیکیشن Super Arc Light

5

یک بازی سرعت بالا در سبک آرکید، که شما باید در آن به دشمنانی که قصد ورود به محدوده شما را دارند شلیک کنید. باید مطمئن شوید که هیچ کس نتواند وارد محدوده شود، چرا که خیلی سریع بازنده خواهید شد. این بازی برای کسانی که به دنبال ثبت رکورد های مختلف هستند بسیار پیشنهاد می‌شود.

لینک برنامه در اندروید و iOS

امیدواریم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید. ضمن دانلود این برنامه ها، سوالات و نظرات خود پیرامون آن ها را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.