بهترین اپلیکیشن های مدیریت فایل اندروید کدامند؟

بهترین اپلیکیشن های مدیریت فایل اندروید

اغلب اپلیکیشن های مدیریت فایل اندروید کاربردی شبیه به هم دارند و تنها در ویژگی های ظریفی با یکدیگر متفاوت اند که در اصل ، همین نکات ظریف است که یک فایل منیجیر خوب را از یک فایل منیجیر ضعیف جدا می کند.
دیجی رو در این مطلب قصد دارد تا با معرفی ۵ اپلیکیشین برتر در زمینه مدیریت فایل اندروید ، شما را در انتخاب کردن یاری نماید.

 

۱ – File Commander : ساده و استفاده آسان

اپلیکیشن file commander

اپلیکیشن فایل کمندر یکی از مشهورترین ها در زمینه مدیریت فایل است و می توان از آن به عنوان نخستین گزینه نام برد . در کنار رابط کاربری زیبای خود ، توانایی دسته بندی فایل های شما بر اساس فیلم ها ، تصاویر ، اسناد ، موسیقی و دانلود را دارا می باشد . به عنوان مثال شما اگر فولدر Pictures یا عکس ها را بفشارید ، تمامی فولدرهای موجود در حافظه شما که دارای عکس می باشند را برای شما نمایان می کند.

این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت های رایج نظیر کپی ، پیست و … امکان همگام سازی فایل ها با فضاهای اشتراک گذاری گوگل درایو، دراپ باکس و غیره را نیز دارا می باشد.

دانلود File Commander : اندروید

۲ – File Manager HD : بهترین گزینه برای پیدا کردن آخرین فایل ها

اپلیکیشن File Manager Hd

فایل منیجیر HD توسط کمپانی Cheetah Mobile  ساخته شده است.جالب است بدانید برنامه بهینه سازی محبوب Clean Master نیز ساخته ی این تیم کمپانی است . یکی از چیزهایی که این اپلیکیشن را از سایر اپلیکیشن های هم سوی خود متمایز می سازد ، نمایش آخرین فایل های انتقال یافته ، دانلود شده و اضافه شده به اسمارت فون شما می باشد که به صورت پیش فرض در صفحه نخست این فایل منیجر قرار دارد.

دانلود File Manager HD : اندروید

۳ – AnTek Explorer : تجربه دسکتاپ در اندروید

اپلیکیشن AnTek Explorer

اپلیکیشن مدیریت فایل AnTek Explorer تا به اینجا کمی از ۲ اپلیکیشن بالا دارای محیط کاربر پسندتری  می باشد . یکی از دلایل محبوبیت بالای این فایل منیجر علاوه بر سرعت بالای آن ، رابط کاربری دسکتاپ مانند آن با قابلیت درگ دراپ می باشد که بخوبی در این اپلیکیشن برنامه ریزی شده است.

دانلود Antek Explorer : اندروید

۴ – Root Browser : بهترین گزینه برای اسمارت فون های روت شده

اپلیکیشن root browser

این اپلیکیشن ، بهترین انتخاب برای دستگاه های روت شده می باشد و به عنوان یک فایل منیجر کاملاً کاربردی شناخته شده است.
روت بروزر به شما امکان تعیین سطح دسترسی و دست بردن در تغییر فرمت فایل ها را می دهد. اگر دستگاه شما روت نیست ، مطمئناً باید انتخاب های دیگری داشته باشید زیرا این اپلیکیشن مخصوص دستگاه های روت شده می باشد.

دانلود Root Browser : اندروید

۵ – ES File Explorer : انتخاب نخست

اپلیکیشن es file explorer

اگر از من بپرسند که در بین این ۵ اپلیکیشن کدام یک را به عنوان مدیریت فایل اسمارت فون خود برمیگزنم ، بدون شک انتخاب من ES File Explorer خواهد بود. این فایل منیجر با دسته بندی منطقی فایل های موجود در حافظه شما بر اساس عکس  ، موزیک ، فیلم ، اسناد و اپلیکیشن کار را بیش از حد برای شما آسوده می کند.
علاوه بر آن می توانید با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی فایل های خود را با سرعت بالا به سایر دستگاه ها ارسال نمایید.

دانلود ES File Explorer : اندروید