معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته اول اسفند ماه 95)

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته اول اسفند ماه 95)

این هفته اپلیکیشن‌های جذاب برای کسانی که می‌خواهند برنامه‌نویسی را به صورت مقدماتی شروع کنند؛ برای برقراری تماس‌های ویدیویی؛ برای کنترل لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود از راه دور با گوشی خود و … را داریم. بنابراین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های جالب این هفته همراه دیجی رو باشید.
1) Blin.gy: 
با استفاده از این اپلیکیشن جالب می‌توانید از خودتان فیلم‌برداری کنید و آن را در موزیک ویدیوهای واقعی بارگذاری کنید. تنها کافی است که دیواری با رنگ روشن و فضایی با نور کافی را پیدا کنید و شروع به ضبط کنید. این اپلیکیشن محیط اطراف را اسکن می‌کند و اثر پشت صحنه سبز رنگ را شبیه‌سازی می‌کند. برای دانلود و نصب آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید.
گوگل پلی


2) Email by EasilyDo: یکی از اپلیکیشن‌های خدماتی ایمیل که پاسخگوی نیازهای پایه کاربرش می‌باشد. با استفاده از این اپ رایگان می‌توانید برنامه‌های مسافرتی، تایید دریافت و فرستادن بسته‌های پستی، پرداخت قبوض و … را با درست کردن پوشه‌های مخصوص دسته‌بندی کنید و به راحتی آن‌ها را پیگیری کنید.
گوگل پلی


3) FaceApp: این اپ رایگان به شما اجازه می‌دهد که سلفی‌های جالب و جدید بگیرید. برای مثال جنسیت، سن یا حالت صورت خودتان را تغییر بدهید. 
گوگل پلی


4) PocketCode: با استفاده از این اپ می‌توانید کد برنامه‌های بازی ساده یا اپلیکیشن‌های دیگر را برای خودتان روی گوشی هوشمند بنویسید. یکی از بهترین اپلیکیشن‌های جدید برای یادگیری برنامه‌نویسی به زبان ساده می‌باشد.
گوگل پلی


5) Amazon Chime: این اپ رایگان به کاربر اجازه برقراری تماس‌های ویدیویی تا 8 کاربر را به صورت همزمان می‌دهد. شما می‌توانید جلسات خود را با گوشی هوشمند خود برگزار کنید و با دیگران بحث و گفتگو کنید، حتی می‌توانید آنالیزی از تعداد تماس‌ها با افراد مختلف را هم می‌توانید انجام بدهید و با دیگران از طریق پیام‌های نوشتاری نتایج را به اشتراک بگذارید.
گوگل پلی


6) AnyDesk remote PC/Mac Control: این اپ رایگان به شما اجازه می‌دهد که کنترل کامپیوترهای رومیزی یا لپ‌تاپ‌ها با سیستم ویندوز یا مک از راه دور را بدست بگیرید. یکی از برتری‌های این اپ سرعت بالای برقراری ارتباط و پایداری آن نسبت به دیگر رقبا است.
گوگل پلی


7) Graphies: یکی از بسته‌های جدید برای آیکون‌های به نام «طرح بهاره» است ولی اگر به شماتیک این آیکون‌ها نگاهی بیندازیم بیشتر ما را به یاد پاییز می‌اندازد. برای داشتن این اپلیکیشن 0.99 دلار باید پرداخت کنید.
گوگل پلی

نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید