معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته سوم اسفند ماه 95)

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته سوم اسفند ماه 95)

این هفته هشت اپلیکیشن جالب و هیجان‌انگیز اندرویدی که به تازگی وارد گوگل پلی شده‌اند را برایتان معرفی می‌کنیم. در لیست این هفته خبری از اپ مرتبط با عکاسی و فیلم‌برداری خبری نیست! ولی به جای آن اپ جدید برای مکالمه‌ داریم، یکی دیگر از اپلیکیشن‌های جدید سرعت‌سنج اینترنت با توجه به اپلیکیشن فعال در گوشی شماست و خیلی اپلیکیشن‌های جدید و کاربردی برای شما داریم. بنابراین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های هیجان‌انگیز این هفته همراه دیجی رو باشید.
1) Meteor:
 یکی از اپلیکیشن‌های رایگان و کاربردی برای کاربران ایرانی که می‌تواند سرعت اینترنت را آنالیز کند و با توجه به سرعت شبکه اینترنت به شما پیشنهاد می‌دهد که کدام اپ‌های موجود در گوشی می‌توانند با سرعت موجود خدمات و سرویس‌دهی خوبی به شما داشته باشند.
گوگل پلی


2) BatON: با استفاده از این اپلیکیشن رایگان می‌توانید اطلاعات باتری دستگاه‌های اطراف خود را بررسی کنید. لازم به ذکر است که در هنگام استفاده از این اپ، هندزفری خود را باید متصل کنید.
گوگل پلی


3) EazLi: این اپلیکیشن با ساخت منو مجازی به کاربرش اجازه می‌دهد در هر صفحه‌ای که است بتواند دیگر اپلیکیشن‌های دلخواه خود را باز کند، اما قبل از عملی شدن این امر، میان‌برهایی را برای این اپلیکیشن باید کاربر تعریف کند. نصب و دانلود این اپ رایگان است.
گوگل پلی


4) Microsoft GigJam: اگر شما از گوشی هوشمند برای کارهای اداری یا تجاری خود استفاده می‌کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این اپ را روی گوشی خود نصب کنید. با استفاده از این اپ می‌توانید فایل‌های ورد، پاورپوینت یا پی‌دی‌اف را با همکاران خود به اشتراک بگذارید و بعد از مدت زمانی مشخص فایل‌های فرستاده شده از بین خواهند رفت و فضای اضافی در گوشی یا مکانی را اشغال نمی‌کنند. برای نصب و دانلود این اپ نیاز به پرداخت هزینه‌ای ندارید.
گوگل پلی


5) Bosco: این اپ رایگان در دو نسخه والدین و کودک در گوگل پلی موجود است. شما با استفاده از این اپ می‌توانید به طور نامحسوس کودک خود را کنترل کنید و بدانید در هر زمانی کودک شما کجا است. حتی والدین می‌توانند روتینی از مکان‌های مشخص را در این اپ تعریف کنند و اگر فرزندشان در مکان جدیدی قرار بگیرد؛ این اپ می‌تواند سریعاً به والدین اطلاع دهد.
گوگل پلی


6) SoundR: با استفاده از این اپ رایگان می‌توانید به رادیو‌ها و موسیقی‌های مورد علاقه خود گوش دهید و حتی لیستی از آهنگ‌های دلخواه خود را در این اپ می‌توانید تعریف کنید.
گوگل پلی


7) Cipher Chat: یکی از اپ‌های رایگان و جالب که به کاربر اجازه می‌دهد بدون ثبت‌نام و شماره تلفن بتواند با کاربرهای دیگر یا دوستانش مکالمه کند. حتی این اپ می‌تواند پنهان شود و پیام‌های دریافتی را بدون اطلاع دادن برایتان ذخیره کند. شاید بتوان پیشنهاد کرد که آن را به جای تلگرام خود استفاده کنید.
گوگل پلی


8) Double Tap: این اپ رایگان هیبریدی 2 در 1 به شما اجازه می‌دهد تا با دو بار ضربه زدن اپ‌های دیگر را باز کنید یا آن‌ها را همیشه فعال نگه دارید. به تازگی گوشی‌های پرچم‌دار ال جی و سامسونگ به صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند. 
گوگل پلی

نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید