معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته چهارم اسفند ماه 95)

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته چهارم اسفند ماه 95)

این هفته اپلیکیشن‌های جدیدی وارد گوگل پلی شده‌اند ولی از میان آن‌ها تنها هفت اپلیکیشن جذاب را برای معرفی به شما گلچین کرده‌ایم. آیا تا به حال در هنگام کار کردن با گوشی خود متوجه شده‌اید که کسی در کنار شما به نمایشگر گوشی شما خیره شده باشد؟! اپ جدیدی برای پوشش صفحه نمایش در گوگل پلی آمده؛ آیا می‌خواهید کنترلی روی تماس‌ها و مکالمات کاریی خود داشته باشید؟ بنابراین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های هیجان‌انگیز این هفته همراه دیجی رو باشید.

1) GlassWire: با استفاده از این اپ رایگان می‌توانید متوجه شوید که کدام اپلیکیشن‌های نصب شده بیشترین اطلاعات شما را مورد استفاده قرار می‌دهند. یکی از نقاط قوت این اپ طراحی زیبا و ساده آن است.
گوگل پلی


2) Hangouts Meet: اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که تنها می‌خواهید تماس‌های ویدیویی یا تلفنی برای کار و تجارت خود داشته باشید، این اپ یکی از بهترین‌هاست. با استفاده از هنگ اوت میت می‌تواند تا 30 نفر را در یک تماس ویدیوی با رزولوشن اچ دی داشته باشید و کنفرانس خود را برگزار کنید. این اپ جزو G Suite است و می‌تواند به گوگل Camendar کاربر متصل شود.
گوگل پلی


3) BlackBerry Privacy Shade: یکی از اپلیکیشن‌های جالب که تمام صفحه نمایش شما را سیاه می‌کند و امنیت کاربر را بالاتر می‌برد و به کاربر اجازه می‌دهد که تنها پنجره کوچکی را مانند شیشه و واضح ببیند. برای نصب و دانلود این اپ نیازی به هزینه کردن ندارید.
گوگل پلی


4) Pixbar: آیا شما هم جزو طرفداران گوشی‌های پیکسلی هستید ولی نتوانسته‌اید این گوشی را بخرید؟! شما می‌توانید با نصب این اپ پوسته گوشی خود را عوض کنید و شبیه گوشی‌های پیکسلی کنید. هنوز باگ‌هایی در این اپ وجود دارد و برای داشتن آن 1 دلار باید پرداخت کنید.
گوگل پلی


5) BritBox: با این اپ می‌توانید تمام شبکه‌های تلویزیونی انگلیسی را ببینید. هفته اول استفاده از این اپلیکیشن رایگان است ولی برای داشتن طولانی مدت این اپ ماهانه باید 7 دلار پرداخت کنید.
گوگل پلی


6) Floating Tube Player: با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید ویدیوهای مختلف در یوتیوب را به صورت پیشرفته‌ای جستجو کنید و آن‌ها را در حباب‌های شناور تماشا کنید!
گوگل پلی


7) Omoro: بسته‌ای زیبا برای که به آیکون‌های گوشی شما جلوه‌ای تازه می‌بخشد و صفحه نمایش شما را رنگی رنگی می‌کند. به علاوه چندین تم تصویر زمینه را می‌توانید با این اپ تجربه کنید، اما برای داشتن آن 1 دلار باید پرداخت کنید.
گوگل پلی

نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید