معرفی برترین اپلیکیشن های اندروید و آی او اس در هفته گذشته [13-19 مهر]

معرفی برترین اپلیکیشن های اندروید و آی او اس در هفته گذشته [13-19 مهر]

یک هفته دیگر سپری شد و مانند هفته‌های گذشته سیلی از برنامه‌های جدید بر روی اپ استور و گوگل پلی آپلود شدند. با دیجی رو همراه باشید تا این هفته نیز با برترین اپلیکیشن های جدید برای اندروید و آی او اس آشنا شویم.

برترین اپلیکیشن های iOS

1. Yelo.

yeloیلو یک مترجم صوتی است، کافی است داخل برنامه صحبت کنید و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس برنامه متن مورد نظر شما را ترجمه می‌کند. همچنین می‌توانید لغت نامه عبارات مورد نظر خود را در این برنامه ایجاد کنید و مستقیماً از طریق اپل واچ به آن دسترسی داشته باشید.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


2. Beets
beetsبیتس یک برنامه کارآمد برای بیت سازان و آهنگسازان است. در این برنامه امکان گفت و گو با همکاران برای شما فراهم است و می‌توانید یک تمپو مشخص انتخاب کنید و موسیقی مورد نظر خود را ضبط کنید و دیگران نیز می‌توانند نظر خود را نسبت به آن ارائه کنند.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


3. Fitness by T

fitness-by-tاین برنامه که به سلامت اندام ارتباط دارد توسط مربی حرفه‌ای این رشته تیلور چمبرلین طراحی شده است. این برنامه به طور کلی ساده است اما از تمرینات منظم، راهنمایی‌ها و ترفندهای مربوط به تغذیه و ویدیوهای انگیزشی برخوردار است. چندین ویژگی اضافی نیز در این برنامه وجود دارد که به صورت هزینه‌ای در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


4. Whether

whetherیک برنامه آب و هوایی ساده و مینیمالیستی که تنها شرایط آب و هوایی فعلی و پیش بینی ساعتی برای ادامه روز را در اختیار شما می‌گذارد.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


5. Hopscotch xo
hopscotch-xo
این برنامه مکان‌های مناسب برای وقت گذرانی در اطرافتان را به شما نشان می‌دهد و مشخص می‌کند که کدام مکان‌ها در اطراف محل زندگی شما شلوغ هستند و می‌توانید وقت خود در آنجا سپری کنید.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


6. PersonalityMatch

personalitymatchیک تست شخصیت پیچیده که به خوبی به شما نشان می‌دهد تا چه اندازه با افراد پیرامون خود تطابق دارید. مهم نیست که چقدر این تست‌ها را جدی می‌گیرید اما می‌توانید این تست‌ها را برای سرگرمی با دوستان نزدیک خود انجام دهید.

قیمت: رایگان   دانلود از آیتونز


 

برترین اپلیکیشن‌ های اندروید

1. GIPHY CAM
giphy-cam
همانطور که از نامش پیداست، این برنامه امکان ساخت گیف های کوتاه به وسیله دوربین را برای شما فراهم می‌کند. در پایان نیز می‌توانید از چندین افکت جذاب و بامزه و برای زیباتر کردن گیف خود استفاده کنید.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی
2. Anchor
anchorاین برنامه امکان ضبط فایل‌های صوتی کوتاه (تا 2 دقیقه) را در اختیار شما می‌گذارد و سپس این صداها توسط برنامه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود تا سایر افراد آن‌ها را بشنوند و به آن‌ها واکنش نشان دهند. به نوعی طرز کار این برنامه شبیه به توییتر است با این تفاوت که صدای واقعی شما بیانگر صحبت‌های شما خواهد بود. با این حال محدودیت 2 دقیقه‌ای کمی آزار دهنده است چراکه ممکن است گفت و گو ها  بیشتر از این طول بکشد.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی


3. Trip Tracker
trip-trackerاین برنامه که توسط مایکروسافت طراحی و ساخته شده به صورت خودکار از فعالیت‌ها و سفرهای شما یادداشت برداری می‌کند. به طور کلی این برنامه به عنوان دمویی برای برنامه LOOP SDK شناخته می‌شود که مایکروسافت به وسیله آن قصد دارد برنامه‌های موقعیت یابی و ردیابی را توسعه دهد.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی


4. Tiles
tilesبه وسیله این برنامه می‌توانید بخش نوتیفیکشن های گوشی اندرویدی خود را شخصی سازی کنید و بخش تنظیمات را برای دسترسی سریعتر به آن اضافه کنید. همچنین یک ویجت سریع آب و هوا نیز در این برنامه وجود دارد.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی


5. Climendo Basic
climendo-basicاین برنامه ادعا می‌کند که دقیق‌ترین پیش بینی آماری از آب و هوای منطقه شما را در اختیارتان می‌گذارد. علاوه بر این، ظاهر جذاب و طراحی حرفه‌ای جلوه خوبی به این برنامه بخشیده است.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی


6. Dingless
dinglessدینگلس نوتیفیکشن های آزار دهنده و غیر ضروری را از بخش نوتیفیکشن های گوشی شما حذف می‌کند. زمانیکه گوشی در دست شما قرار دارد و صفحه نمایش آن روشن است، دینگلس در پس زمینه گوشی شما کار می‌کند و نوتیفیکشن ها را در حالت بی صدا قرار می‌دهد. همچنین از ارسال نوتیفیکشن های پشت سر هم از یک برنامه جلوگیری می‌کند به این ترتیب گوشی شما برای جملات یک کلمه‌ای افراد در گروه‌های چت نوتیفیکشن های آزار دهنده دریافت نمی‌کند.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی


7. PersonalityMatch
personalitymatch
یک تست شخصیت پیچیده که به خوبی به شما نشان می‌دهد تا چه اندازه با افراد پیرامون خود تطابق دارید. مهم نیست که چقدر این تست‌ها را جدی می‌گیرید اما می‌توانید این تست‌ها را برای سرگرمی با دوستان نزدیک خود انجام دهید.

قیمت: رایگان   دانلود از گوگل پلی

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید