بهترین بازی های هفته برای اندروید و آی او اس [19-25 مهر]

اگر شما هم خیلی سفت و سخت به دنبال پیدا کردن بازی هایی جدید برای گوشی های اندرویدی و یا آی او اسی خود هستید و نمی‌دانید در بین هزاران بازی جدید قرار گرفته در فروشگاه‌های اپلیکیشن کدام مناسب شماست، ما بهترین‌های آن‌ها را که طی هفته گذشته عرضه شده مطابق گذشته جمع آوری کرده‌ایم.

در انتخاب این بازی‌ها هیچ سلیقه جهت سبکی خاص دخالت داده نشده و سعی شده همواره بهترین بازی ها در ژانرهای مختلف نظیر بازی های سرگرم کننده، پازل، مسابقه‌ای، استراتژی و هر چیزی در این بین انتخاب شود. در ادامه همراه دیجی رو باشید.

FIFA Mobile Soccer

قیمت: رایگان

ژانر: ورزشی

دانلود بر روی اندروید | آی او اس | ویندوزفون

fifa-mobile-apkFIFA Mobile Soccer محبوب‌ترین بازی موبایلی فوتبالیست که تا به امروز منتشر شده است. این بازی چندین سال است که با نامی متفاوت عرضه می‌شد و هر سال شاهد بهبود در فیزیک، حرکت و تکنیک‌های بازیکنان بودیم. حال این نسخه جدید تا حدود زیادی به واقعیت تبدیل شده و شما می‌توانید تیم‌های واقعی را همراه با بازیکنان واقعیشان در اختیار داشته باشید. آخرین بازی FIFA شامل بیش از 30 لیگ مختلف، 650 تیم واقعی و همچنین 17 هزار بازیکن واقعی خواهد بود. محتوای این بازی شامل بخش‌های داستانی و بازی‌ها بوده و این برای نخستین بار است که بازیکنان می‌توانند لیگ‌های مختلف را تجربه کنند که به کاربران اجازه می‌دهد به دوستان خود در سراسر جهان پیوسته و به صورت مشترک آنلاین به بازی بپردازند.

Flappy Golf 2

قیمت: رایگان

ژانر: سرگرم کننده

دانلود بر روی اندروید | آی او اس

capture22اگر بازی فلپی بردز را بازی کرده باشید مطمئناً آن بازی ساعات خوبی را برای شما به وجود آورده است. حال تیم سازنده فلپی بردز محصول جدیدی را به نام فلپی گلف در دسترس کاربران قرار داده تا رقابت جذاب همچنان بین شما و دوستانتان جریان داشته باشد. در یک جهان خنده دار فلپی‌ها، شما باید توپ‌ها را با چندین فلپی محدود به سبک بازی گلف به مقصد رسانده و به داخل حفره بفرستید. بازی در دو حالت آنلاین و چند نفره آفلاین این بازی را بسیار سرگرم کننده‌تر کرده و کنترل آسان و گیم پلی سریع آن نیز فلپی گلف را کاملاً یک بازی اعتیاد آور و جذاب معرفی می‌کند.

Really Bad Chess

قیمت: رایگان

ژانر: شبیه به شطرنج

دانلود بر روی آی او اس

really_bad_chess_header-1f68635d_webبازی Really Bad Chess همانند بازی شطرنج است اما انتخاب‌های شما به صورت تصادفی اتفاق می‌افتد. 8 تا اسب، 4 تا فیل و 3 تا سرباز پیاده رو؛ چرا که نه؟

Shuffle Cats

قیمت: رایگان

ژانر: بازی های کارتی

دانلود بر روی اندروید | آی او اس

shuffle-cats-featuredگربه‌های مختلت بازسازی از بازی‌های سنتی بوده که به آن گزینه بازی چندنفره نیز اضافه شده است. لیستی از ویژگی‌های جدید شامل چالش‌های قابل اجرا راه‌های مختلفی از بازی را پیش روی شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از گردنبند، شانستان در برابر حریفان را افزایش دهید.

Mushroom Wars 2

قیمت: رایگان

ژانر: استراتژی

دانلود بر روی اندروید | آی او اس

9e84ac05a30cbcfc1812a22364b351d95a8f9cfcنسخه دوم بازی جنگ قارچ‌ها لذت جنگ واقعی بین موجودات بانمکی را ارائه می‌کند که نیازمند اعمال استراتژی‌های واقعی جنگی است. پا جای پای فرمانده قارچ‌ها بگذارید و کنترل ارتش خود را در جنگ‌های حالت چندنفره و یا چالش‌های مبارزات تک نفره تجربه کنید.

Crooked Path: Infinity Run

قیمت: رایگان

ژانر: دونده

دانلود بر روی اندروید |آی او اس

sc552x414زندگی یک سفر بی‌پایان است؛ یک راه که شما را بینهایت در فاصله‌ها می‌غلطاند. در یک بازی دونده بی‌پایان به دنبال مسیر خود شوید فقط مراقب باشید چرا که این بازی کاملاً اعتیادآور است. تنها یک دکمه در این بازی وجود دارد و آن هم ضربه برای حرکت است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید