انتشار نسخه PS4 بازی Beyond: Two Souls در هفته آینده

بازی Beyond: Two Souls برای PS4

نخستین بار که گیم پلی بازی Beyond: Two Souls در کنسول نسل هفتم پلی استیشن PS3 اجرا شد، بسیاری از توسعه دهندگان از جمله کمپانی “کوانتیک دریم” همان ابتدا برای انتقال آن به کنسول نسل هشت پلی استیشن افکاری بلند پروازانه را در سر داشتند.

حالا اینطور که به گوش می‌رسد کوانتیک دریم موفق به انتقال نسل این بازی شده است و نسخه PS4 بازی Beyond : Two Souls در سه شنبه هفته آینده ۲۴ نوامبر به صورت دیچیتالی و با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در آمریکا و همچنین در روز پنج شنبه ۲۶ نوامبر نیز در اروپا عرضه رسمی خواهد شد. همچنین سونی می گوید: با خرید این بازی به شما یک کد تخفیف جهت خرید دیگر بازی داستانی این کنسول، Heavy Rain را دریافت خواهید کرد. البته این بازی در ماه مارچ عرضه خواهد شد. کوانتیک دریم اضافه کرده است که در پایان شاهد پک فیزیکی از این بازیها به صورت Collection نیز خواهیم بود.انتشار نسخه PS4 بازی Beyond: Two Souls در هفته آیندهالبته بازی Beyond: Two Souls در کنسول نسل هشتمی PS4 شامل تغییرات و پیشرفت هایی نسبت به نسل گذشته می‌باشد که از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • نسخه PS4 بازی Beyound: Two Souls به صورت ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد.
  • در این نسخه از افکت های تصویری نظیر Depth of Field , Motion Blur و Bloom نیز استفاده شده است. همچنین تغییرات قابل لمسی را در نورپردازی و سایه ها مشاهده می‌شود.
  • پخش برخی صداهای ویژه از اسپیکر خروجی بر روی دسته این کنسول هیجان خاصی را به بازیکن می‌بخشد.
  • تصمیم گیری ها در پایان هر صحنه با تصمیمات بازیکنان دیگر به صورت آنلاین مقایسه می‌شود.
  • بعد از پایان بازی، قادر خواهید بود زمان بندی بازی را بدون پس و پیش کردن تجربه کنید. قابلیتی که بیشترین درخواست را از نسخه PS3 داشت.
  • ارتقای کلی سیستم کنترل بازی و همچنین تقویت درجه سختی بازی.
  • و همچنین این بازی بسته الحاقی با نام Enhanced Experiments نیز دارا خواهد بود.